Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası Yapan Kurumlar

Bankaların otomatik ödeme talimatı kampanyası ve bu kampanyalar hakkında detaylar. Otomatik ödeme kampanyası ne kazandırır. Avantajları nelerdir ? Bankalara ait otomatik ödeme talimatı kampanyaları.

Cardfinans Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Cardfinans kredi kartınız ve first kredi kartınız ile 19 Mart ve 30 Nisan tarihlerinde verilecek olan her otomatik ödeme talimatı başına 15 TL  para puan kazandırıyor. Parapuan kazanabileceğiniz maksimum otomatik ödeme talimatı 3 adet olabilir. Yani toplam da 45 TL kazanabilirsiniz.

İptal edilen fatura talimatları daha sonrasında tekrar kampanya ya dahil edilemez. Kampanya süresi boyunca otomatik ödeme talimatı devam etmelidir.

Otomatik ödeme talimatı kampanyası dahilinde para ödülü kazanmak için otomatik ödeme talimatına dahil edilen fatura veya faturaların 31 mayıs tarihine kadar en az 1 defa ,  fatura ödemesi gerçekleştirilmelidir. Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarının 29 Ekim tarihine kadar devam etmemesi durumunda verilen para puan hediyeler geri alınmaktadır.

Kazanılan para ödüllerinin kullanım süresi toplamda 25 gündür.  Yani para puan hesabınıza tanımlandıktan sonra 25 gün içerisinde harcanmalıdır. Harcanmayan para puanlar daha sonrasında silinmektedir.

Her müşteri için bu kampanyadan 1 defa faydalanma hakkı vardır. Aynı aile içerisinde cardfinans a ait üye sayısı 5 ise  , 5 kişi de ayrı ayrı farklı faturalar kullanmak şartı ile kampanya dan yararlanabilir.

İsmi geçen kartlar haricinde diğer ürünlerde otomatik ödeme kampanyası geçerli değildir.

Yapıkredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatı İle Ödül Kazanın

11 Nisan , 10 Mayıs tarihleri arasında vereceğiniz otomatik ödeme talimatları için 10  ar TL para puan kazanabilirsiniz. Yapıkredi banka kartı veya kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılmanız mümkün. Kampanya dahilinde maksimum kazanabileceğiniz hediye para 100 TL ile sınırlıdır.  Yani 10 adet otomatik ödeme talimatı ile 100 TL kazanabilirsiniz.

Yapıkredi Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyalarına dahil olmak için , yapıkredi şubeleri , yapıkredi mobil , yapıkredi internet ve ATM şubeleri kullanılarak yapılabilmektedir.

otomatik ödeme talimatı kampanyası

 

Axess ile Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Akbank ın axess kredi kartı ile verecek olduğunuz otomatik fatura ödeme talimatlarına ödüller dağıtıyor. Axess üzerinden sadece yeni verilecek olan fatura talimatları ödül kazanmaya hak kazanır. Maksimum kazanabileceğiniz para puan 100 TL olarak sınırlandırılmıştır.

Nisan ayında verilecek olan otomatik ödeme talimatlarınızı , bankada kayıtlı olan telefon hattınız üzerinden mesajlar bölümüne gelerek , yeni mesaj yaz a girip FATURAC yazıp 4566 Numarasına göndermeniz yeterli olur.

Birinci fatura ödeme talimatınıza 15 TL ödül

Toplamda iki yeni fatura için 30 TL ödül

Toplamda üç yeni fatura için 50 TL ödül

Toplamda dört yeni fatura talimatı için 75 TL ödül

Toplamda beş ve daha fazla fatura talimatlarınız için ise 100 TL para ödülü kazanırsınız.

Otomatik ödeme talimatı kampanyası için Akbank şubeleri , internet bankacılığı , akbank mobil ve ATM lerden işlem yapmanız mümkündür.

TEB Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Teb bankasında yapacak olduğunuz fatura ödeme talimatları ile ayda 25 TL kazanmanız mümkün. Teb bankasına ait otomatik ödeme talimatı kampanyası 6 ocak ile 30 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya Elektrik ve Doğalgaz talimatları için geçerli olup , mevduat hesapları üzerinden yapılan işlemlerde geçerli olmaktadır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için TEB bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Teb müşterileri için kampanyaya katılım şu şekilde yapılmaktadır ; Banka da kayıtlı olan telefon numaranız ile Yeni mesaj yaz bölümüne girin , KIS25 yazıp 4616 ya gönderin.  Yada TEB mobil uygulamasından , internet bankacılığından , banka şubelerinden otomatik ödeme talimatı kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Ödemeler her ay aksamadan yapıldığı takdirde TEB bankası müşterilerine 4 ay boyunca 25 TL ödül vermeye devam edecektir. Her ay 25 TL ödül kazanabilmek için hem doğalgaz ın hem de elektrik ödemelerinin aynı anda verilmiş olması gerekmektedir. Sadece elektrik faturası veya sadece doğalgaz faturası kampanya dahilinde değildir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle Günlük 5 GB Hediye

Turkcell faturalı hatlarınız için vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarına turkcell tarafından aylık 5 gb internet paketi hediye olarak veriliyor. Hediye paketi günlük olarak 5 GB hattınıza tanımlanmaktadır. Bu kampanyayı turkcell şubelerinden veya internet üzerinden buradan başlatabilirsiniz.

Kampanya otomatik fatura ödeme talimatı verildiği an itibari ile başlamış olur. Günlük hediye 5 GB paketinizi turkcell hediye hafuzundan günlük olarak hattınıza tanımlayabilirsiniz. Hediye paketi bittiğinde , süresi dolduğunda ekstra kullanımlar faturanıza yansıtılmaya devam edecektir. Beton Parlatma

Bu kampanyadan bir müşteri sadece bir kez yararlanabilirken , aylık baz da sadece 150.000 müşteriye bu hizmet sunulmaktadır.

Kredi Hesaplama Aracı

 

Bir önceki yazımız olan Bankaların Çalışma Saatleri (2021) Nelerdir ? başlıklı makalemizde Bankalar kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.