Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Taksitli Motor Satan Yerler Galeriler Kefilsiz Senetsiz 2021

27.02.2020
1.465

Taksitli Motor Satan Yerler Hakkında sizler için yapmış olduğumuz araştırmayı kaleme aldık.  peşinatsız ve senet yöntemiyle istenilen motosiklet modelinin alınmasını sağlar. Taksitle motosiklet sahibi olunmak istendiğinde, özellikle online bayiler tercih edilerek kredi kartıyla da alışveriş yapılabilir.

İster kredi kartıyla isterseniz de senet yöntemiyle motosiklet almak istediğinizde, alışveriş yapacağınız online siteleri doğru tercih etmeniz çok önemlidir. Çünkü bazı firmalar, peşinat almadığı için motosikletin gerçek fiyatı üzerine uygulanması gerekenden çok daha yüksek oranda faiz uygulamaktadır. Bu bakımdan alıcıların online satış sitelerini iyice incelemeleri çok önemli olmaktadır. Senetle motor satan ve senetsiz bir şekilde peşinat istemeden motor satan firmalara bir göz atalım istedik 🙂

Taksitle Satın Alınabilecek Motosiklet Markaları

Motosiklet tutkunları için pek çok online site, farklı motosiklet markalarını satışa sunmaktadır. İstenilen her bütçeye uygun fiyatlarda satışa sunulan markalar, dünyaca ünlü motor markaları olmaktadır. Bunlar; Bisan, Yamaha, BMW, Honda, Mondial, Kanuni ve Hero Karizma olmaktadır. Taksitle motorsiklet satanlar aracılığıyla 24 aylık ya da 48 aylık taksitlendirme yapılabilir. Peşinat verilmeden yapılacak alışverişlerde, ister kredi kartı istenirse de senetle ödeme yapılabilir. Alınmak istenen motosiklet markasına firmalar belli oranda faiz uygular. Motosikletin geri ödemesi, uygulanan faiz oranıyla ortaya çıkan toplam tutar için yapılır. Faiz uygulan toplam tutar eşit taksitlere bölünerek alınan firmanın ödeme koşullarına uygun şekilde ödenir.

Taksitle Mutlu Evim’den Motosiklet Sahibi Olmak

Mutlu Evim Taksitli Motor Satan Yerler Arasında Yer Alıyor ; Peşinatsız taksitle motor sahibi olmak için kullanılabilecek en güvenilir yöntemlerin başında Mutlu Evim gelmektedir. Mutlu Evim motosiklet alışverişlerinin hem online olarak hem de peşinatsız ve taksitle yapılmasını sağlamaktadır. Mutlu Evim üzerinden motosiklet ile birlikte Scooter, kaykay, ATV, UTV ve bisiklet alışverişleri de yapılabilir.

Online olarak alışverişler için mutluevim.com.tr adresi ziyaret edilmelidir. Motosiklet alışverişleri için firma en çok 24 aya varan taksit seçeneği sunmaktadır. Ödemeler; Mutlu Evim şubelerine ve anlaşmalı banka şubelerine yapılabilir. Anlaşmalı banka şubeleri üzerinden ödemeler kredi kartıyla da yapılabilir. Ödemeler, belirlenen taksit tarihinden itibaren 3 gün içinde yapılmalıdır. Aksi takdirde, % 5 oranında gecikme faizi uygulanır.

Sahibinden.Com Üzerinden Taksitle Motosiklet Almak

Taksitle motor almak istiyorum diyenlerin tercih edebileceği bir diğer adres ise sahibinden.com olmaktadır. sahibinden.com üzerinden tercih edilebilecek firmaların başında Acar Motor gelmektedir. 9 bin TL ile 20 bin TL aralığındaki motosiklet fiyatlarıyla en çok tercih edilen firmalardan biri olmaktadır. Point Motor ve Çınar Motor da sahibinden.com üzerinden taksitle alışveriş yapılabilen firmalardandır. 4 bin TL’den başlayan motor fiyatları ve birbirinden farklı modellerle hizmet verirler. Peşinatsız ve taksitle satış yapmaktadırlar. Son olarak sahibinden.com üzerinden alıveriş yapılabilecek önemli firmalardan biri de Moto Finans olmaktadır. Kendi web siteleri de bulunan firma, 4 bin ile 45 bin TL aralığında en ünlü motor markalarının satışını taksitle yapmaktadır.

İLGİLİ KONU: Peşinatsız Senetle Motor Veren Yerler

Taksitli Alışverişlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peşinatsız taksitle motor alımları özellikle de online olarak internet üzerinden yapıldığında, birtakım noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlar;

  • Özellikle senetli alışverişlerde, boş senetlere imza atılmamalıdır.
  • Taksit makbuzlarının firmanın kendi şirketi üzerinden verildiğine dikkat edilmelidir.
  • Her taksit tutarının rakamla ve yazıyla taksit makbuzunun üzerinde yazdığına emin olunmalıdır.
  • Her taksit makbuzu, tutarının ödendiğine belirten şirket imzasına sahip olmalıdır.
  • Her ödenmiş taksit tutarının bir örneği, alışveriş yapan kişi tarafından saklanmalıdır.
  • Tüm taksit ödemelerinden sonra makbuz üzerinde alışveriş yapan kişin de imzası bulunmalıdır.

Yukarıda belirtilen kurallara dikkat edilmesi, alışveriş sırasında ya da sonrasına oluşabilecek olumsuz durumlara karşı hukuki olarak kişinin kendini korumasını sağlar. Aksi halde oluşan durumlardan firmalar sorumlu olmaz.

Ünlü Analistlerin Güncel Dolar Yorumları

Bir önceki yazımız olan Peşinatsız İkinci El Araba Veren Yerler (GÜNCEL) 2021 başlıklı makalemizde Galeriden Senetle İkinci El Araba, İkinci el taksitli araba satışı ve Peşinatsız taksitle araba veren galeriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.