Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank Kredi Kartı Limit Sorgulama

27.03.2017
2.003

DENİZBANK KREDİ KARTI BAKİYE SORGULAMA

DenizBank Paracard’ınızla Şifre ve Bakiye Sorgulama İşlemleri Çok Pratik…

Denizbank’tan zaten bir kredi kartı veya hesap kartı kullanıyorsanız ve yeni bir hesap kartı aldıysanız son olarak hangi kartınıza şifre belirlemesi yaptıysanız yeni kartınızda da o şifre geçerli olur. En son belirlediğiniz kart şifresi yeni aldığınız hesap kartınızın şifresi olarak da belirlenir ve size bu durum hakkında bilgi SMS gönderimi ile gerçekleşir. Eğer şifrenizi değiştirmek istiyorsanız da birazdan belirteceğimiz adımları izleyerek yeni şifrenizi edinebilirsiniz.

Banka sistemi tarafından otomatik olarak belirlenen şifreden hoşnut değilsiniz, kartlarınızda aynı şifreyi kullanmak istemiyorsunuz vs. bu gibi durumlar karşısında yeni bir şifre belirlemek için yapmanız gereken Açık Deniz Telefon Bankacılığı yani 444 0 800’ü aramak yada Açık Deniz İnternet Bankacılığını kullanarak yeni bir şifre belirlemek. Bu seçenekler bana göre değil, yeni şifremi SMS ile almak istiyorum diyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek önce SIFRE boşluk şifre olarak belirlediğiniz 4 rakamı yazmak ve tekrar boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini de ekleyerek 3280’e göndermek. SMS’in iletilmesi şifrenizin belirlenmesi için yeterlidir.

Dikkat! Banka personeli dahi olsa kartlarınızın şifresini kimse ile paylaşmayın…

Kartınızda bulunan mevcut bakiyeyi öğrenmek için HESAP yazarak bir boşluk ardından Denizbank PARACARD’ınızı son dört rakamını eklemeyerek 3280’e SMS göndermeniz yeterlidir. Bu sayede hesabınızda bulunan bakiye hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paracard bakiyesi olarak belirtilen tutar içerisinde Kurtaran hesabınızda ne kadar harcanabilir limit varsa onu da bildirmektedir.

Denizbank’tan Paracard kullanarak hem dilediğiniz işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz hem de alışverişlerinizi gerçekleştirirken fazla fazla bonus kazanma fırsatı yakalarsınız. Ayrıca herhangi bir krediye ihtiyaç duymanız durumunda 12 aya kadar vade seçeneği ile kredili paracard seçeneği de Denizbank tarafından müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Denizbank Paracard kullanarak hem güvenli hem kolay bir şekilde alışverişlerinizi yapabilir hem de harcama yaparken bonus kazanma keyfini sürebilirsiniz.

Paracard ile, www.indirimkartimda.com ‘dan alışverişlerinizi

www.denizamerikada.com ‘dan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank paracard kullanan tüketiciler kolay, güvenilir ve rahat alışverişin keyfini sürebilir,

Anında 7/24 saat nakit çekebilir, alışveriş gerçekleştirebilir,

Şifre değiştirme ve bakiye sorgulama işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Denizbank hesap bakiyesi öğrenme işlemi nasıl gerçekleşir

Denizbank Kredi Kartı Limit Sorgulama

HESAP boşluk kartınızın son 4 hanesi ile 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Konunun daha iyi anlaşılması için kartınızın son 4 hanesinin 4646 olduğunu düşünelim ve bir örnek verelim.

Örnek üzerinden gönderilecek mesaj; HESAP 4646 şeklinde yazılmalı ve 3280’e atılmalıdır.

Kısa mesaj ilgililere iletildikten sonra size yine bilgilendirme işlemi SMS yolu ile yapılır. Ancak gelen bilgi mesajında dikkat edilmesi gereken nokta Kurtaran Hesap kullanılıyorsa, o hesabın da kullanılabilir limitinin gelen bilgi mesajı içerisinde yer alacak olmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Bonus Kampanyaları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.