Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu
2 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.130 kez okundu.

GARANTİ BANKASI BANKAMATİK KARTI VE EK KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Garanti Bankası Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesidir. Ülkemizin her ilinde şubesi olan Garanti Bankası gerek kampanyaları gerekse uygun ödeme kampanyaları ile tüketicileri kendisine çekmeyi başarıyor. Kredi kartlarında olduğu gibi Garanti Bankası bankamatik kartları için de en sık tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Garanti Bankası bankamatik kartı olan Paracard’ı müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda. Paracard kullanmak isteyen tüketiciler başvuru için Garanti Bankası şubelerini, Garanti telefon bankacılığını garanti internet bankacılığını tercih edebiliyorlar.

Bizlerde bu yazımızda Garanti Bankası’nın hizmeti olan Paracard başvurusu nasıl yapılır ve bu ürün için ek kart nasıl temin edilir sorusunun cevabını vereceğiz. Paracard’da olduğu gibi Garanti Bankası Paracard’ın ek kart başvurularını da sms ile veya Garanti şubelerinden gerçekleştirebiliyor

Paracard nedir?

Bilindiği üzere her bankada olduğu gibi Garanti Bankası’nda da hesap kartı gibi bir ürün hizmeti bulunuyor. Paracard’ta bunlardan bir tanesi. Aslında Paracard bir hesap kartı ancak onu diğerlerinden ayıran bazı özellikler mevcut. Var olan hesap kartlarındaki bulunmayan bir çip ki kredi kartlarında görülebiliyor, paracard’ta mevcut durumda. Yani Paracard modern bir hesap kartı diyebiliriz. Paracard zaman zaman kredi kartı işlevi de görebilmektedir. Hesap kartı kredi kartına nasıl benzer? Limiti nasıl belirlenir sorusunu merak ediyorsanız onun cevabını da verelim. Paracard limitiniz içerisinde bulunan miktar kadardır. Paracard ile alışveriş yaparken bonus kazanabilir, parapuan biriktirebilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard özellikleri

 • paracard’ta online şifre özelliği mevcuttur. Online şifrenizi dilerseniz Garanti Bankası şubelerinden dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS ile edinebilirsiniz.
 • Paracard için bakiye sorgulama işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Bakiye sorgulama işleminizi Garanti ATM’lerinden, Garanti Bankası internet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Garanti Paracard’ınız ile hesap sorgulama işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Paracard’ta nakit avans özelliği de bulunmakta.

Garanti Bankası internet sitesi ile ek kart başvurusu

Yukarıda da belirttiğimiz gibi dileyen tüketicilerin kartları üzerine ek kart çıkartmaları mümkün. Ek kart başvurusu Garanti Bankası İnternet sitesi ile gerçekleştirilebiliyor. Garanti Bankası’nın resmi internet sayfasına girerek bireysel seçeneğini tıklayıp sonrasında internet bankacılığı ile asıl kart veya ek kart sahibi isteğini internet arayıcılığı ile bankaya iletebiliyorlar.

Garanti Paramatik’i kullanarak para çekmekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Garanti Bankası’ndan Paramatik, Paracard ürünlerinizi yılın her günü her saati her işleminizde rahatça kullanabilirsiniz. Garanti Paramatik hesabına yatırdığınız parayı hemen görebilir, faturalarınızı ve borçlarınızı vakit kaybetmeden ödeyebilirsiniz. Garanti Bankası ürünleri ile zamandan da tasarruf edersiniz, bankada sıra beklerken kaybedeceğiniz vakit size kalır.

Nasıl başvuru yapılır?

hala bir Paracard’ınız yoksa Garanti Bankası şubelerine giderek alabilirsiniz. Eğer başvuru yapmak için Garanti İnternet i tercih ederseniz Kart işlemleri menüsüne girerek yeni kartınız için talebinizi bildirebilirsiniz. Paracard şifrenizi de 444 0 333 Alo Garanti Hattından alabilirsiniz.

Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu

 

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Avatar ÖMER dedi ki:

  kart güzel

  1. Avatar admin dedi ki:

   Garanti Bankasının En çok Kullanılan kartlarından bir tanesi

 2. Avatar Hamdi Can ACIBADEM dedi ki:

  acil karta ıhtıyacım var askerım carsı ıznı olmadıgı ıcın cıkamıyorum bankaya gıtmeye

  1. Avatar admin dedi ki:

   Eğer İnternet Kullanabiliyorsanız İnternet Üzerinden Başvuru Yapabilirsiniz ?

  2. Avatar [email protected] Com dedi ki:

   Acil Hesap açmak istiyurum

 3. Avatar Ayşe dedi ki:

  Hesap kartı nasıl çıkartabilirim ?

 4. Avatar Ayşe dedi ki:

  Hesap kartı nasıl çıkartabilirim

Sayfa başına git