Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu

02.04.2017
3.413

GARANTİ BANKASI BANKAMATİK KARTI VE EK KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Garanti Bankası Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesidir. Ülkemizin her ilinde şubesi olan Garanti Bankası gerek kampanyaları gerekse uygun ödeme kampanyaları ile tüketicileri kendisine çekmeyi başarıyor. Kredi kartlarında olduğu gibi Garanti Bankası bankamatik kartları için de en sık tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Garanti Bankası bankamatik kartı olan Paracard’ı müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda. Paracard kullanmak isteyen tüketiciler başvuru için Garanti Bankası şubelerini, Garanti telefon bankacılığını garanti internet bankacılığını tercih edebiliyorlar.

Bizlerde bu yazımızda Garanti Bankası’nın hizmeti olan Paracard başvurusu nasıl yapılır ve bu ürün için ek kart nasıl temin edilir sorusunun cevabını vereceğiz. Paracard’da olduğu gibi Garanti Bankası Paracard’ın ek kart başvurularını da sms ile veya Garanti şubelerinden gerçekleştirebiliyor

Paracard nedir?

Bilindiği üzere her bankada olduğu gibi Garanti Bankası’nda da hesap kartı gibi bir ürün hizmeti bulunuyor. Paracard’ta bunlardan bir tanesi. Aslında Paracard bir hesap kartı ancak onu diğerlerinden ayıran bazı özellikler mevcut. Var olan hesap kartlarındaki bulunmayan bir çip ki kredi kartlarında görülebiliyor, paracard’ta mevcut durumda. Yani Paracard modern bir hesap kartı diyebiliriz. Paracard zaman zaman kredi kartı işlevi de görebilmektedir. Hesap kartı kredi kartına nasıl benzer? Limiti nasıl belirlenir sorusunu merak ediyorsanız onun cevabını da verelim. Paracard limitiniz içerisinde bulunan miktar kadardır. Paracard ile alışveriş yaparken bonus kazanabilir, parapuan biriktirebilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard özellikleri

 • paracard’ta online şifre özelliği mevcuttur. Online şifrenizi dilerseniz Garanti Bankası şubelerinden dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS ile edinebilirsiniz.
 • Paracard için bakiye sorgulama işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Bakiye sorgulama işleminizi Garanti ATM’lerinden, Garanti Bankası internet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Garanti Paracard’ınız ile hesap sorgulama işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Paracard’ta nakit avans özelliği de bulunmakta.

Garanti Bankası internet sitesi ile ek kart başvurusu

Yukarıda da belirttiğimiz gibi dileyen tüketicilerin kartları üzerine ek kart çıkartmaları mümkün. Ek kart başvurusu Garanti Bankası İnternet sitesi ile gerçekleştirilebiliyor. Garanti Bankası’nın resmi internet sayfasına girerek bireysel seçeneğini tıklayıp sonrasında internet bankacılığı ile asıl kart veya ek kart sahibi isteğini internet arayıcılığı ile bankaya iletebiliyorlar.

Garanti Paramatik’i kullanarak para çekmekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Garanti Bankası’ndan Paramatik, Paracard ürünlerinizi yılın her günü her saati her işleminizde rahatça kullanabilirsiniz. Garanti Paramatik hesabına yatırdığınız parayı hemen görebilir, faturalarınızı ve borçlarınızı vakit kaybetmeden ödeyebilirsiniz. Garanti Bankası ürünleri ile zamandan da tasarruf edersiniz, bankada sıra beklerken kaybedeceğiniz vakit size kalır.

Nasıl başvuru yapılır?

hala bir Paracard’ınız yoksa Garanti Bankası şubelerine giderek alabilirsiniz. Eğer başvuru yapmak için Garanti İnternet i tercih ederseniz Kart işlemleri menüsüne girerek yeni kartınız için talebinizi bildirebilirsiniz. Paracard şifrenizi de 444 0 333 Alo Garanti Hattından alabilirsiniz.

Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu

 

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar
 1. ÖMER dedi ki:

  kart güzel

  1. admin dedi ki:

   Garanti Bankasının En çok Kullanılan kartlarından bir tanesi

 2. Hamdi Can ACIBADEM dedi ki:

  acil karta ıhtıyacım var askerım carsı ıznı olmadıgı ıcın cıkamıyorum bankaya gıtmeye

  1. admin dedi ki:

   Eğer İnternet Kullanabiliyorsanız İnternet Üzerinden Başvuru Yapabilirsiniz ?

  2. Geyiksahin3@gmail. Com dedi ki:

   Acil Hesap açmak istiyurum

 3. Ayşe dedi ki:

  Hesap kartı nasıl çıkartabilirim ?

 4. Ayşe dedi ki:

  Hesap kartı nasıl çıkartabilirim

 5. Murat muammer gedik dedi ki:

  Garanti paracart la kartta bulunan miktar kadar alışveriş yapabilirmiyim örnek olarak kartımda 50 bin tl mevcut o miktarı aynı gün içinde alışverişte kullanabilirmiyim

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Kartınızın günlük alışveriş limitiniz bu işlem için yeterli ise yapabilirsiniz. Eğer günlük alışveriş limitiniz 50.000 tl değilse bankanızı arayarak günlük alışveriş limitinizi istediğiniz oranda yükseltebilir veya kısıtlayabilirsiniz. Cep bankacılığı kullanarak aynı işlemleri yaptırabilirsiniz.

 6. Uktamjan dedi ki:

  Garanti hesap kart almak istiyorim