Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Vatan Bilgisayar’dan Odeabank İle Telefon Nasıl Alınır?

20.02.2020
1.546

Vatan Taksitli Telefon 2020

Vatan bilgisayar üzerinden taksitli telefon almak isteyen kişiler için 2020 yılın dada özel kampanyalar devam etmektedir. Odeabank üzerinden taksitli telefon alabilirsiniz. Vatan bilgisayar taksitli telefon kampanyaları için lütfen yazımızı detaylı bir şekilde okuyunuz.

Geçtiğimiz zamanlarda BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından cep telefonlarında ilk başta taksit sınırlaması, daha sonraları ise taksit olanağı tamamen kaldırılmıştı. Bu yasaklama sonuncunda her şirket kendisine göre farklı seçeneklerde çözümler sunmuşlardır. Bu yasımızda da Vatan Bilgisayarın Odeabank ile ortaklığında sunduğu, Odeobank kredisi ile Vatan Bilgisayardan telefon alma çözümünü anlatacağım.

Odeabank‘tan Cep Telefonu Kredisi Çekebilirsiniz?

Yazımın başında da belirttiğim gibi OdeaBank ve Vatan bilgisayar ortaklığı söz konusu olduğundan çekeceğiniz kredi ile cep telefonu alabileceğiniz tek yer Vatan Bilgisayardır. Prosedürü özetleyecek olursak; satın alacağınız telefon modeline karar verdikten sonra Odeabank tarafından size tahsis edilen kredi ile Vatan Bilgisayara ödeme yapacaksınız ve taksit ödeme günlerinde taksitlerinizi OdeaBank’ a yatıracaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Birçok Vatan Bilgisayar şubelerinde Odeabank temsilcileri bulunduğundan müşterilere başvuru konusunda pek fazla iş düşmemektedir. Müşterilerin yapması gerek birkaç imza atmak oluyor. Fakat taksitli olarak cep telefonu satın almak istediğiniz Vatan Bilgisayar şubesinde Odeabank temsilciliği yok ise bu durumda yapmanız gereken biraz farklıdır. Bu durumda, telefonunuzdan göndereceğiniz SMS ile Vatan Bilgisayar cep telefonu kredi başvurusunu başlatabilirsiniz. Bunun içinde cep telefonunuzdan VATAN boşluk TC KİMLİK NO boşluk CEP TELEFONU TUTARI olacak şekilde 8444 e sms atmanız gerekmektedir. Örnek verecek olursak; “VATAN TC Kimlik No 4000” dir.

vatan taksitli telefon

Odeabank’ta Vatan Pc Cep Telefon Kredisi Hemen Çıkar mı?

Vatan taksitli telefon için yukarıda bahsettiğimiz şekilde sms atıldıktan kısa bir süre sonra Odeabank temsilcisi tarafından aranacaksınız ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebileceksiniz. Krediniz onaylandığı takdirde Odeabank temsilcisi ile ödeme seçenekleri ve koşullarını belirleyeceksiniz. Kredinizin onaylanmadığı durumlarda ise Odeabank temsilcisi ile daha düşük bir miktar kredinin onayı hakkında sorabilirsiniz.

Vade Süresi Ve Faizi Ne Kadar?

Vatan Bilgisayar ve Odeabank cep telefonu kredisi vadesi azami olarak 48 aydır. Öncelerinde 12 ay olan bu kredi ihtiyaç kredisi niteliğinde olduğundan 48 ay vade olarak uzatılarak uygulanmaya başlanmıştır. Fakat şunu da belirtmek gerekir ki vade süresini 48 aydan daha uzun bir süreye uzatmak imkansızdır. Faiz konusunda geldiğimiz de ise, yeterince uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Kredi Onaylandıktan Sonra Süreç Nasıl İşleyecek?

Yukarıda bahsettiğimiz Vatan Bilgisayar şubelerindeki temsilci veya SMS ile başvurunuzu yaptıktan ve krediniz onaylandıktan sonra geriye yapmanız gereken ise, kimliğiniz ile bulunduğunuz ilde bir Vatan Bilgisayar Şubesine giderek istediğiniz telefonu alabilirsiniz. Kredilendirme ile ilgili işlemlerin kalanını Vatan bilgisayar görevlileri tamamlayacaktır.

Ödemeleri Nereye Yapacam?

Odeabank’tan çektiğiniz kredi ile Vatan Bilgisayar’dan satın aldığınız cep telefonunun taksitlerini Odeabank’a ödemeniz gerekmektedir. Kredi numaranız ile herhangi Odeabank şubesinden veya ATM sinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Odeabank müşteri hizmetleri yetkilisinden kredi numaranız veya diğer konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acil Kredi En Kolay Nasıl Çekilir 2020 başlıklı makalemizde en iyi kredi kartı ve kredi kartı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.