Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Akbank Kredi Kartı Limiti Arttırma 10 Dakika’da

22.02.2020
1.322

Akbank Axess Kredi Kartı Limit Yükseltme

Her geçen gün kredi kartı kullanım oranı biraz daha artıyor. Kredi kartı kullanımının artmasında en büyük etken insanların tehlikelere karşı üzerinde nakit para taşımak istememesinden kaynaklanıyor. Kredi kartının hayatımıza sağladığı avantajları saymaya bile gerek yok ancak hem lehimize değil aleyhimize durumlarda da gerçekleşebiliyor. Kredi kartlarının kötü yanlarından bir tanesi kartlarda bulunan limit sorunsalı.

Eğer kredi kartı limitinden yana sıkıntı çekmek istemiyorsak limitimizi güncel bir şekilde takip etmemiz gerekiyor. Kredi kartı ayrı limiti ayrı bir soru. Bizlerde bu yazımızda Akbank kredi kartı limiti arttırma işleminin hangi yoldan yapılabileceği hakkında bilgi vereceğiz. Tabi limit arttırma işlemi için tek bir yol yok, Akbank müşterilerine farklı seçenekler sunuyor. Eğer kullandığınız kredi kartınızın limiti çok yüksek değilse uygulayabileceğiniz yöntemler, Akbank Direkt’ ten, Akbank ATM’lerinden yada Akbank şubelerinden son olarak 444 25 25 hatlı Akbank Çağrı merkezinden Akbank Axess kredi kartı limit arttırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank kredi kartı limiti arttırma

Bankaya ulaşabildiğiniz iletişim kanalları arayıcılığı ile ne kadar kredi kart limitine ihtiyacınız var ise ona ulaşıp ulaşamayacağınızı öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca eğer gelirlerinizde bir değişiklik olursa bu durumu belgelendirerek eğer yeni mal alımında da bulunduysanız aynı şekilde belgelerle 0262 686 9646 numaralı hatta faks göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderdiğiniz dilekçe banka tarafından incelendikten sonra talep değerlendirme sonucunuz tarafınıza bildirilecektir. Eğer başvurunuzda gerekli durumları barındırıyorsanız yüksek ihtimalle banka tarafından talebiniz olumlu yanıt alacaktır.

Eğer sizde Akbank kredi kartı limitinizi arttırmak istiyorsanız belirttiğimiz yöntemleri deneyebilirsiniz. Kullandığınız kredi kartı Akbank’tan Axess ise sizlere sunulan farklı seçenekler de mevcut. Konu ile alakalı olarak müşteri limiti nedir? Sorusu hakkında bilgi vermedik. Müşteri limiti; eğer birden fazla kredi kartı kullanımındaysanız Akbank bütün kartlarınızın tek limit üzerinde baz alır. Durumu daha iyi açıklamak adına örnek verelim. mesela; Akbank tarafından sizlere sunulan müşteri limitinin 6000 TL olduğunu var sayalım ve iki kart kullandığınızı düşünelim. Eğer bir karttan 5000 TL’lik bir harcama yaptıysanız diğer kartınızdan sadece 1000 TL’lik bir harcama gerçekleştirebilirsiniz. Yani Akbank Axess kredi kartı limit arttırma işleminizi gerçekleştirmek için ‘’Müşteri limitinizi’’ yükseltmeniz sizler için yeterlidir.

Akbank Kredi Kartı Limit Artırımı Kaç Gün Sürer

Akbank kredi kartı limit arttırma işlemi ortalama aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir. Kredi kartınızın ödemelerinde herhangi bir sorun yok ise yada kredi notunuz düşük değil ise limit arttırma işlemi en kısa sürede müşteri temsilciniz tarafından yapılmaktadır. Akbank’tan kredi kartı kullanıyorsunuz, limit arttırma işlemini gerçekleştirmeye ihtiyacınız var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Eğer, Axess Gold, Carrefour Axess, Axess Platinium, Axess Gold, Axess exi26 kartlarından birini kullanıyorsanız, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi ile iletişime geçebilir, Bireysel İnternet Şubesini, Akbank Şubelerini kullanarak limit artış işlemi için başvuru yapabilirsiniz.   

Ayrıca, kredi kartınız için düzenli limit artışı talimatında bulunabilir, limitin otomatik bir şekilde güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Siz kredi kartı limit artışı için bankaya başvurduğunuzda Akbank en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? Akbank Kredi başlıklı makalemizde akbank kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.