Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

25.03.2017
1.777

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Bankacılık alanında yapılan yeniliklerin ülkemizdeki sıkı takipçilerinden biri de Denizbank. Denizbank bir yandan bankacılık sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor bir yandan da müşterilerime alışverişlerinde nasıl bir kolaylık sağlarım sorusunun cevabı için çalışıyor. Denizbank’ın bu alanda tüketicilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesi de Bonus kredi kartı. Ülkemizde yenilik hareketlerinin başında gelen Denizbank’ın bir ürünü olan Bonus kart en çok kullanılan kredi kartları arasında da yer alıyor. Bonus kredi kartınız yok ve sahip olmak istiyorsanız Denizbank sizlere birbirinden çeşitli başvuru seçeneği sunuyor. Dilerseniz Denizbank şubelerinden, ATM’lerinden, Denizbank internet bankacılığından, telefon veya SMS bankacılığı sayesinde kart başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Denizbank başvurularınızdan sonra cevap için sizleri çok fazla bekletmiyor. Dakikalar içerisinde geri dönüş işlemi gerçekleştiriliyor.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Her zaman işler bilindiği gibi gerçekleşmez. Bazen bankalar belirtilen süre zarfında müşterilerine cevap veremeyebilir. Bu zamanlarda da Bonus kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenme yollarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Denizbank bu durum söz konusu olduğunda da müşterilerine tek bir seçenek hakkı sunmuyor. Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız kullanabileceğiniz iki seçenek mevcut. Seçeneklerden birisi oldukça makul, kolay ve hızlı. Diğer seçenek biraz zaman kaybına ve güçlüğe sebep olabilir. Dilediğiniz Denizbank şubelerine giderek, şubelerde bulunan müşteri temsilcisi ile görüşerek yetkili sayesinde kart sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer bankanın bireysel müşteri hizmetleri personeli arayıcılığı ile sorgulama yapma seçeneğini kullanıyorsanız başvuru sonucunda size verilen referans numarasını veya T.C. kimlik numaranızı bildirmeniz yeterli. Bu bilgilerle kredi kartı sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Her zaman şube yakında bulunmayabilir, yada şubeye gitmek zahmetli bir iş olacağından tercih edilemeyebilir. Bu zamanlarda Denizbank tüketicilerine telefon bankacılığı hizmetini sunuyor. Denizbank Bonus kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi için telefon bankacılığını kullanırsanız işleminizi kısa bir süre içerisinde kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için yapmanız gereken ilk iş 0850 222 0 800 numaralarını tuşlamak olacaktır. Söz konusu telefon bankacılığı numarası tuşlandıktan sonra karşınıza klasik bir biçimde sesli kayıt yönlendirmesi çıkacaktır. Hat üzerinden birkaç noktaya bağlantı işlemi gerçekleştirdikten sonra nihayet karşınıza müşteri yetkilisi çıkar. Karşınıza çıkan banka personeline durumu belirterek sonuç hakkında bilgi almak istediğinizi söylemeniz size yardımcı olması için yeterlidir.

Başka yöntemlere de göz atalım. Denizbank müşterisi olsanız da olmasanız da kullanabileceğiniz bir seçenek daha mevcut. Cep telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak sırayla KKART boşluk TC kimlik numaranızı da ekleyerek 3280’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Hangi operatörden hat kullandığınız bu konuda pek önemli değil. Denizbank size en kısa zamanda geri dönüş gerçekleştirecektir.

Saydığımız yöntemlerden farklı olarak deneyebileceğiniz bir başka yöntem de Denizbank ATM’leri. 7

Denizbank’ın anlaşmalı olduğu çok sayıda kurum ve kuruluş mevcut. Sizde Denizbank’tan kredi kartı kullanarak anlaşmalı noktalardan yaptığınız alışverişleri daha kolay ve uygun hale getirebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartları Başvurusu

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Resmi Web Sitesine Giriş Yaparak Başvurulara Tıklıyoruz Açılan Ekrandan Aşşağıda Gösterdiğimiz Sekmelere Göre Hareket Ediyoruz

Denizbank Kredi Kartı Basvurusu

Yukarıdaki Gibi Kredi Kartı Başvurusuna Tıklayarak Kredi Kartlarını Seçeceğimiz Alana Yönlendirme Yapacaktır. ve Denizbank Resmi Web Sitesi Hangi Kredi Kartına Başvuru Yapacak İseniz Listeyi Sizlerle Paylaşacaktır.

Denizbank Bonus Kredi Karti Basvurusu

Denizbank Diğer Kredi Kartlarını Seçeneklerini Resmi Web Sitesinde İnceleyerek Başvuruda Bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank SMS Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar
  1. Ramazan ERGERİ dedi ki:

    kartımın limitini ögrenmek istiyorum