Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank Ticari Kart

28.03.2017
1.617

Denizbank’tan Esnafa 0 Faizli 5000 TL Kredi – İşletme Kartı Olanlara

Denizbank her alanda olduğu gibi desteklerini esnafın üzerinden de eksik etmiyor. Denizbank piyasaya sürdüğü yeni kredi kampanyalarıyla esnafın arkasında olduğunu bir kez daha gösterdi. Denizbank bu alandaki ilk çalışmasını 5 yıl evvel işletme kartı piyasaya sürerek Kobilerin ve esnafın hizmetine sunmuştu. Aradan yıllar geçti ve Kobilerin,  esnafında arkasında duran işletme kart 5 yaşına girdi. İşletme kartın hayata geçirilişinin üzerinden 5 yıl geçmesi ile Denizbank bir doğum günü hediyesi olarak Kobilere ve işletmelere hediye tadında bir kampanya meydanda getirdi. Artık Denizbank’tan işletme kart kullananlar veya yeni alacak olanlar 0 faiz imkânından faydalanabiliyor. Kullanılabilecek kredi limiti 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor ayrıca 5 ay vade süresi veriliyor.

Denizbank yine kampanyasında 4 4’lük bir fırsat sunuyor. Maddi açıdan desteğe ihtiyacı olan işletmeler Denizbank’tan krediyi tahsis etmek için bir evrak veya şartlarla da uğraşmıyor. Eğer esnaf hali hazırda Denizbank’tan işletme kartına sahipse Denizbank şubelerine giderek, Denizbank ATM’lerine uğrayarak, Denizbank iletişim merkezini kullanarak veya Denizbank İşletme Bankacılığından faydalanarak kredilerini tahsis etme fırsatı yakalayabiliyor. Eğer işletme sahibi tüzel kişilikte ise sadece Denizbank şubelerinden kredi işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Krediden faydalanmak isteyen esnaf veya kobinin geri ödeme gerçekleştirmesi için 5 ay kadar bir zamanı mevcut. Kredi tutarı da 5000 TL’ye kadar çıkarılabiliyor. Kredi kullanırken karşılaşılacak toplam masrafta 249 TL. 0 faizli esnaf kredisi için asıl veya ek kart sahibi olmakta yeterli. Esnaf ve Kobilere destek olmak için yola çıkan Denizbank slogan olarak ‘’Esnaf ve KOBİ’ye hayat Denizde güzel’’ cümlelerini tam anlamıyla hayata geçiriyor. Denizbank’ın bu alanda sunduğu imkânlar sadece bu kadar da değil. Denizbank’tan işletme kartı olanlar talep ederse 4 farklı krediden aynı zamanda faydalanabilir. Denizbank İşletme kart ile, sektör kredisi, taksitli ticari kredi, business card (ticari kredi kartı), kredili mevduat hesabını bir araya getiriyor.

Bütün kampanyaların tek bir önemli noktası var. İşletme kart sahibi olmak. Hala işletme kart sahibi değilseniz ve başvuru yapmak istiyorsanız hemen en kolay yöntemi sizlerle paylaşalım. Öncelikle cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek IŞLETME yazın ve T.C. kimlik numaranızı hemen ardından ekleyin. Hazırladığınız SMS’i 4417’ye göndermeniz başvuru için yeterlidir.

Denizbank Ticari Kart

İŞLETME KART KULLANARAK NELER YAPABİLİRİM?

İşletme kartınızı kullanarak Denizbank şubelerinden, Denizbank ATM’lerinden nakit çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşletme kart ile nakit çekim işlemi sadece esnaf ve Kobilerin hizmetine sunulan kredili mevduat hesabı olarak nitelendirilen Kurtaran Hesap arayıcılığı ile gerçekleşmektedir. Denizbank’tan işletme kart sahibi olan esnaf ve işletme sahipleri 36 ay vadeli olarak eşit aralıklarla kredi kullanabiliyor. İşletme kart ile hem yurtiçi hem yurtdışı alışverişler gerçekleştirilebilir ayrıca bir başka kart hizmeti olarak çek, otomatik ödeme ve fatura ödemesi gibi işlemler gerçekleşebiliyor. İşletme kart sayesinde şirketin faturaları da otomatik ödemeye alınabiliyor. Denizbank Shuttle hizmetinden de kart sahipleri %30 oranında indirim kazanma şansını yakalıyor. İşletme kart ile ayrıca mail order işlemi gerçekleştirilebiliyor, e-ticarette sanal pos kullanılabiliyor.

İşletme kart sahipleri çalışanlarına da ek kart çıkarabiliyor ve limitlerde kendileri söz sahibi oluyor. Ayrıca ek kart ile yapılan bütün harcamalarda kontrol altında tutulabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Bonus Kampanyaları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar
  1. remzibar@hotmail.com dedi ki:

    bu kart için yıllık aidat alınıyor mu? alınmıyorsa 630 tl yıllık aidat benim kartımdan neden çekildi

  2. admin dedi ki:

    Merhabalar ; Bu Tarz Bilgileri Lütfen Denizbank İletişim Hattı İle Görüşerek Öğrenebilirsiniz. Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 222 0800