Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

İett İstanbul Kart Yükleme Nasıl Yapılır ?

18.11.2020
284

İstanbul Kart Yükleme

İstanbul ülkemizin en büyük illerinden biridir. Bu büyüklük birçok kolaylığın yanında ulaşım zorluğu İstanbul’da yaşayanlar için çok büyük bir sıkıntı haline gelmiştir. Toplu taşıma araçları ile trafik sorunu hafifletilmeye çalışılmaktadır. Minibüsler halen nakit ücretle taşıma yapmaktadır. Fakat otobüsler, tramvaylar, metrolar, metrobüsler ve Marmaray artık adında İstanbul kart denen kartlarla taşımacılık yapmaktadır. İett İstanbul kart yükleme konusu da İstanbullular için en önemli sorunlardan bir tanesidir. Online yükleme yapılamaması uzun zaman alan beklemelere sebep olduğu için toplu taşıma kullananlar bu durumdan şikayetçi olmaktadırlar.

Toplu taşıma araçlarının girişlerinde bulunan makineler üzerinden iett İstanbul kart Dolum

istanbul kart yükleme

Kart kullanmanın kolaylığı yanı sıra kartlara dolum yapmanın bir o kadar zor olduğu bir yer İstanbul. Kalabalık bir şehirde ulaşımın zaman almasıyla zaten işlerine yetişmekte zorlanan insanlar bir de kartlarına yükleme yapmak için uzun saatler beklemek zorunda kalabiliyorlar. Toplu taşıma araçlarının girişlerinde bulunan makineler üzerinden iett İstanbul kart yükleme insanlara kolaylık sağlayan bir sistem olarak kullanıma sunulmuştur. Özellikle metrobüs duraklarının, metro duraklarının ve Marmaray’ın duraklarının girişlerinde bulunan bu makinelere nakit kağıt para sayesinde yükleme yapılabilmektedir.

Büfelerden veya dolum noktalarından iett İstanbul kart Dolum

Minibüs haricinde tüm toplu taşıma araçlarında aynı kartın kullanılması İstanbul’da yaşayanlar için büyük kolaylık sağlamıştır. Bu kartlara bazı anlaşmalı büfelerden veya belirlenen dolum merkezlerinden yükleme yapmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde akbank, kredi başvurusu ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.