Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Loris Parfüm Bayilik Maliyeti ve Kazancı

30.08.2017
883

Açık parfüm ülkemizde hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça fazla tercih edilen seçimlerden biri. Kişiler açık parfümde aradığı kaliteyi alanında öncü firmalardan biri olan Loris firmasında buluyor. Aynı şekilde açık parfüm işine girmek isteyen kişilerin de tercihlerinin başında yer alıyor. Piyasada fazla biliniyor olması, müşteri potansiyeli, lider vasfını koruması iş kurmak isteyen kişileri de para kazanmaya teşvik ediyor. Bu devirde çoğu vatandaş kendi işinin patronu olmak istiyor. Bazıları işe küçük bir işletmeyle başlayarak daha sonra büyümeyi hedeflese de bazıları hemen büyük bir işin içerisinde kendisini bulma amacında. Ancak hangi yollar olursa olsun bizlerden de tavsiye kendi işyerinizi açmanız. Loris bu gibi durumlarda bulunan tüketicilere destek sunuyor ve güler yüzlü iş yeri sahipleri oluşturuyor. Yani bu işe girenler büyük kar ederek yüzleri gülüyor. Loris’te piyasada var olan her markanın kataloğu mevcut. Ayrıca bay ve bayan parfümlerinin yanı sıra oda parfümü hizmetleri ile müşterileri bir alanda daha güzel kokularla ağırlıyor.

Loris Parfüm

Açık Parfümcü Açmak Mantıklı MI?

Bu sorunun cevabı sizlerin yaşadığı çevrede saklı. Eğer Loris’ten veya farklı bir markadan bayilik alarak açık parfüm işine girerek bayilik almak, dükkan açmak istiyorsanız ana etken sizlerin çevresi. Açık parfüm kullanan kişiler, parfüm alışverişini sık gerçekleştiren insanlar ve sizden alışveriş yapacak olan kesim fazla ise dükkan açmak veya bayilik almak gerçekten mantıklı. Loris gerçekten para kazanım alanı ve müşteri potansiyeli oldukça yüksek olan bir firma eğer açık parfüm kültürünün oldukça yaygın olduğu bir konumda dükkan açarsanız büyük paralar kazanabilirsiniz.

Loris kaliteden ödün vermiyor hem de hizmette sınır tanımıyor. Firmanın kadın ve erkek olmak üzere 400 adet parfüm çeşidi bulunmakta. Loris’in en büyük amaçlarından biri Pazar payını daha da arttırmak. Açık parfüm şirketlerine bakıldığında da Loris’i ilk sıralarda görmek mümkün. Ayrıca Loris parfümleri Sağlık Bakanlığı’ndan izinli bir şekilde üretiliyor. Parfümler hijyenik laboratuvarlarda üretilerek toptan satışa sunulmaktadır.

Sizlerde Loris’ten parfüm bayiliği almak istiyorsanız Loris Parfüm firmasıyla iletişime geçmeniz ve web sitesinde bulunan bayilik formunu doldurmanız gerekmektedir.

Firmadan bayilik alma işlemleri 3 aşamadan meydana gelmektedir;

  • Dükkan ve mağaza yeri tespiti
  • Firmanın gerçekleştireceği inceleme ve sektör işlemi
  • Anlaşmanın gerçekleştirilmesi ve bayilik sözleşmesi,
  • Firmadan gelen açılış hediyelerinin takdim edilmesi, gelen destekler

Şimdi para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz

Neden Loris Parfüm Bayiliği Almalıyım?

Loris’i tercih etmeniz için sebepler oldukça fazla. Loris’in sektörde tanınan ve bilinen bir marka olarak öne çıkması tercih nedenlerinin en önemlisi olarak göze çarpıyor. Loris parfümlerinin sloganı da ‘’Kokunuz 3 gün boyunca sizlerle’’. Kadınların parfümlere ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Loris’te kadınlar için aktif canlandırıcı kokulardan tonka fasülyesi kokusuna kadar birbirinden farklı çeşitler mevcut.

Loris’ten bayilik alma işlemleri için minimum 20 bin TL sermayeye ihtiyacınız var. Dilerseniz 100 bin TL’lik yatırımlarda yapmak sizlerin elinde.

Kadınlar kadar erkeklerde kendilerine özen gösterirken Loris gibi bir markanın onları es geçmesi olmazdı. Loris erkek parfümleri E-1 kodundan E-209 koduna kadar seri mevcut. Hem erkek hem kadın parfümlerinin çeşidi ise 400 adet. Parfümlerin yanı sıra kolonyalar, vücut spreyleri, oda kokuları ve rool-on çeşitleri ile hizmet veriyor. Bir kozmetik şirketinden, bayisinden ne bekliyorsanız fazlasını Loris’te bulmanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan Havale (EFT) Kaç Saatte Hesaba Geçer 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.