Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank Paracard Kampanyası

27.03.2017
1.389

DENİZBANK PARACARD İLE ALIŞVERİŞLERİNİZDE BONUS KAZANIRSINIZ…

Denizbank paracard nedir? Denizbank paracard; tüketicinin vadesiz mevduat hesabı ile bir olan, yani hesaba bağlı olarak çalışan banka kartıdır. Yanınızda bulundurmadığınız nakit paranızı Paracard içerisinde taşıyorsanız dünyanın her yerinden istediğiniz her anda dilerseniz nakit çekebilir, dilerseniz alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Paracard, sizi hem nakit para tehlikesinden kurtarır hem de harcarken bol bol bonus puan kazandırır.

Denizbank Paracard Kampanyası

EK PARACARD’ınızı tüm sevdikleriniz için şubelerimizden anında çıkarabilirsiniz!

Ek PARACARD’ınızı istediğiniz kişiler için çıkarttırabilirsiniz. Ayrıca, kullanılmasını istediğiniz kadar alışveriş limiti ve çekilebilmesini istediğiniz kadar nakit para limiti koyabilirsiniz. Limit koyma kaldırma işlemleri tamamen sizin elinizdedir. Söz konusu durum karşısında Açık deniz internet şubesini, ,Denizbank şubelerini veya Denizbank çağrı merkezini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Paracard ile www.indirimkartimda.com ‘da alışveriş keyfi!

 • İndirimkartımda.com teklifleri Denizbank’a özeldir.
 • İndirim sitesinden sadece Denizbank müşterileri faydalanabilir.
 • Cep telefonu, bilgisayar, elektronik eşya, kıyafet gibi birbirinden farklı ürünleri sitede bulmak mümkün.
 • indirimkartımda.com adresinden alışveriş yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey siteye üye olarak girişi yapmak.
 • Banka kartınız ile veya PARACARD’ınızı ile sadece size özel hazırlanan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.
 • Denizbank banka kartınız ile 3D olarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Satın alınan ürünlerin kargo süresi 5-7 gündür. Bu günler içerisinde ürün elinize ulaşacaktır.
 • Daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız indirimkartımda.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Paracard ile Anında 7/24 Nakit ve Kredi!

 • Denizbank paracard ile Türkiye’de açık deniz ATM’lerini kullanarak, yurt dışında açık deniz ATM’lerini kullanarak, PTT veya diğer bankaların ATM’lerinden faydalanarak nakit para çekme işlemini yerine getirebilir, hesap bakiye bilgilerinizde ulaşabilirsiniz. Hesabınızda nakit para yoksa ce acil nakit paraya ihtiyacınız varsa Kurtaran hesap ya da Anında para hesabı limitinizden 12 aya kadar taksitli kredi mevduat hesabınızı kullanabilirsiniz.
 • Kurtaran hesabınız hala yoksa yapmanız gereken KURTARAN yazarak ardından bir boşluk ile T.C. kimlik numaranızı ekleyerek 3280’e mesaj göndermek. Kurtaran hesabınız istek mesajından hemen sonra açılacaktır.
 • Eğer, anında para hesabınız bulunmuyorsa, ANINDA yazarak ardından bir boşluk ile T.C. kimlik numaranızı da ekleyerek 3280’e mesaj göndermeniz yeterlidir. 5 bin TL’ye kadar çekebileceğiniz krediniz hazırlansın.
 • Açık deniz ATM’leri sadece Türk lirası üzerinden hizmet vermemektedir. Bu ATM’lerden Euro veya dolar cinsi paraları da çekmek mümkündür.
 • Denizbank PARACARD’ınıza dileğiniz kadar hesap bağlayabilirsiniz. Bağlantılı hesapları Açık deniz ATM’lerinden, İnternet Bankacılığından istediğiniz zaman görüntüleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Anında para hesabında taksit üzerinden işlem gerçekleştirilir. Yani kredili mevduat hesabı taksitlidir.

Kurtaran hesap ise kredili mevduat hesabıdır.

PARACARD’ınızı tüketicilere sağladığı imkanlar çok fazla. Artık günümüzde tüketiciler nakit para taşımaktan çekinirken yurtiçinde ve yurtdışında geçerli olan paracard bu soruna bir nevi çare olmuştur. Maestro ve electron kartın kabul edildiği her yerde PARACARD ile alışveriş yapmak mümkün.

3D Secure ile internetten de gönül rahatlığıyla alışveriş yapmak mümkün. İnternetten alışveriş yapılırken Denizbank tarafından tüketicinin cep telefonuna bir SMS gönderilir, eğer SMS ile gönderilen şifre alışveriş sonucunda çıkan ekrana girilirse banka tarafından kontrolü sağlanır ve alışveriş gerçekleşir. Ödemenin sahibinin siz olduğunuz anlaşılana kadar ödeme gerçekleştirilemez.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Bayram Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.