Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

TEB Bankası Traktör Kredisi

22.02.2017
219

Traktör Kredisi

TEB Bankası Traktör Kredisi tüketiciler tarafından merak edilen konulardan bir tanesi. Tüketiciler bu kredi alanından kimlerin faydalanabildiğini ve bu krediyi kullanabilmek için hangi şartların bulundurulması gerektiğini merak ediyor. Bizde bu yazımızda sizlere bu konu hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Öncelikle bu kredi için nerelerden bilgi alabiliriz nasıl bir iletişim sağlayabiliriz bundan biraz bahsedelim.

TEB Traktor Kredisi

TEB Bankası Traktör Kredisi almak istiyorsanız bilgi için öncelikle Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) şubelerine gidebilir birebir iletişime geçebilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bankaya gittiğiniz taktirde tüketici temsilcisine almak istediğiniz kredi yani Traktör kredisi hakkında soru sorabilir ve istediğiniz tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Eğer banka şubesine gidecek vaktim yok yada bana yakın bir şube yok derseniz bilgi almak için 0850 200 0 666 numaralı çağrı merkezi ile de iletişime geçebilirsiniz. Telefonla müşteri hizmetlerine bağlandığınız taktirde traktör kredisi hakkında bilgi almak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. bu yöntemlerin yanı sıra Türkiye Ekonomi Bankası’nın yani TEB’in web sitesine girerek de bilgi almanız mümkün olacaktır. bunun için yapmanı gereken telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan www.teb.com.tr’ye girebilirsiniz. Site ismini yazdıktan sonra bankanın sitesinde sağ üst kısımda bulunan ‘Firmanız için’ seçeneğine tıklayarak daha sonrasında da ‘çiftçiyim’ seçeneğini işaretleyerek sayfaya yönlendirilebilirsiniz. Bu seçeneklerden sonra karşınıza çıkan yeni sayfada üst menüde ‘krediler’ bağlantısını seçip daha sonra karşınıza çıkan seçenekler arasında ‘yatırım kredileri’ kısmına tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra isterseniz ortadaki menü kısmından isterseniz sol tarafın menüsünden ‘Traktör kredisi’ seçeneğini tıklayarak bu konuda istediğiniz her bilgiye rahatça ulaşabilirsiniz.

Traktör Kredisi Detayları

TEB Bankası Traktör Kredisi demek aslında işletmelerin kendilerini geliştirebilmesi için sunulan imkanların bulunduğu bir kredi demektir. Bu kredi ile işletmenizin eksiklerini kolayca tamamlayabilir, kendinize uygun olan vade seçenekleri ve faiz imkanları ile karşılaşabilirsiniz. Bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız eğer Çiftçi Kayıt Sistemi Belgenizin bulunması gerekmektedir. Çiftçi Kayıt Belgenizin yanı sıra başvuru yapabilmek için ikametgah belgenizle, nüfus cüzdanı fotokopinizle, tapu fotokopilerinizle gitmeniz gerekir. Bu belgelerle bankaya başvuru yaparken kesin faturanızı ve proformanızın da hazır olması gerekir. Siz de eğer traktör kredisi almak istiyorsanız başvuru için gerekli belgeleri tamamlayarak Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)’in en yakın şubesine gitmeniz yeterlidir. Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra eğer banka için gerekli şartları taşıyorsanız muhtemelen olumlu yanıt alacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.