Finans Krediler

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

25.06.2017
464

Akbank ülkemizde yaygın bir biçimde faaliyet gösteren bankalardan bir tanesidir. Müşteri yelpazesini her geçen gün genişleten, daha fazla tüketiciye ulaşmak için çalışmalara devam eden Akbank Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı! Diyerek bizleri biraz daha meraklandırıyor. Oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Axess hakkında en çok merak edilenleri şimdi sizlerle paylaşacağız. Yazımıza ilk olarak Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusu üzerinde de duracağız ancak öncelikle kart hakkında biraz ayrıntılı bilgi verelim…

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Axess Chip-Para

 Yurtdışına sıkça seyahat eden tüketiciler kredi kartlarında öncelikle hem yurt içinde hem de yurtdışında kullanma özelliği ararlar. Axess kredi kartı ile bu durum mümkün. Axess kredi kartı her iki durumda da kullanıma açıktır. Ayrıca hangi ülkede olduğunuz fark etmeksizin nakit çekim özelliği ile de her zaman hizmetinizdedir. Chip-para özelliği ile hem harcarken kazanır hem de ödemelerden korkmadan taksit imkanından faydalanırsınız. Kazandığınız Chip-paralarınızı da Axess’e üye iş yerlerinden rahatça harcayabilirsiniz.

Axess Ve Özellikleri

Axess kredi kartınızı kullanırken Chip-paralarınıza para katabilirsiniz. Biriktirdiğiniz Chip-paraları da üye iş yerlerinden istediğiniz şekilde kullanırsınız. Acil paraya sıkıştığınızda taksitli nakit avans özelliği ile sizleri büyük bir dertten kurtarır. SMS ile para çekme, hızlı para çekme özellikleri ile zaman kaybı yaşatmaz. Tüm Akbank hesaplarınıza da Axess sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otomatik fatura ödeme, işsizlik sigortası, limit arttırma, Cash Para ve daha fazla hizmet Axess kartta bulunmaktadır. Hemen başvuru talebinizi iletmek istiyorsanız 444 25 25’den Akbank Müşteri Hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Axess Gold ve Özellikleri

Eğer hayatınızı kolayca yaşamak istiyorsanız Axess Gold tam size göre bir kredi kartı. Kartın diğer yönlerine bakacak olursak yıllık 107 TL gibi bir ücretle karşımıza çıktığını ve ek kart kullanılması durumunda 53.50 TL ödemesi bulunduğunu sizlerle paylaşmalıyız.

Axess Gold Kredi Kartı Faizleri

Gecikme faizi: %2.34, Akdi faizi: %1.84, limit aşım faizi: %1.84, nakit avans faizi: %1.84, ekstre böldür faiz oranı: %1.79, taksitli işlemler faiz oranı:%1.84, taksit iste faiz oranı: %1.84 şeklindedir.

Not: Faiz oranlarının güncel halidir.

Axess Platinum ve Özellikleri

Kredi kartı kullanımına karar verirken bütün işlemlerimi halledebileceğim, her alanda işime yarayacak bir kart olsun diyenlerdenseniz Axess Platinum tam size göre. Axess Platinum ile taksitli nakit avans işlemlerinizi, fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, harcadıkça kazanabilir ayrıca hem yurt içinde hem de yurtdışında istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Genel olarak faiz oranları Gold kredi kartı ile benzer durumdadır ancak Axess Platinum’da yıllık kart aidatı karşımıza 119 TL olarak çıkar. Eğer bu karta ek bir kart talep ederseniz ödemeniz yıllık 59.50 TL olmaktadır.

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim?

Akbank kredi kartlarından genel olarak bahsettik. Karşımıza çıkan özelliklerde Akbank ürünlerinin hem yurt içi hem de yurt dışı kullanımına açık olduğu, Chip-para özelliği barındırdığı, otomatik ödeme talimatlarının verildiğini görmek mümkün. Yıllık kart ücretleri de birçok bankaya göre verdikleri hizmete göre oldukça uygun. Sizde Akbank müşterisi olmak için başvurunuzu gerçekleştirdiyseniz ve sizin için verilecek yanıtı merakla bekliyorsanız 444 25 25 Akbank Müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzun durumu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Arama anında sizlere durum hakkında bilgi aktarımı yapılamazsa sizlere kısa süre içerisinde SMS ile bildirim gelecek ve kart akıbetiniz hakkında açıklama yapılacaktır.

Dilerseniz mobil uygulama olan Akbank Direct’i kullanarak yada Akbank’ın resmi internet sitesine girerek ‘’Başvurum nerede’’ linkine tıklayıp gerekli bilgileri girmeniz sonucu bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.