Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Garanti Bankası Bireysel Kredi Kampanyaları

17.02.2017
297

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli bankalarının ilk sıralarında Garanti Bankası yer alıyor. Garanti Bankası alanında gelişen tüm yenilikleri ilk önce gerçekleştirerek ününe ün katıyor. Garanti Bankası alanında her konuda, Garanti Cep mobil uygulaması, Alo Müşteri Hizmetleri, Garanti İnternet Bankacılığı arayıcılığı ile müşterilerine sınırsız hizmet sunuyor. Her geçen gün kendini alanında geliştirmeye devam eden Garanti Bankası kredi ihtiyacı kişiler için de sunduğu fırsatlar ile birlikte rakiplerinden bir adım önde duruyor.

Garanti Bankası Bireysel Kredi Kampanyaları

Bu yazımızda Garanti Bankası bireysel kredi kampanyaları hakkında ihtiyaç sahiplerine bilgi vereceğiz.

Bireysel Kredi kampanyalarında Garanti Bankası düşük oranda faiz imkanları ile vatandaşlara avantajlı fırsatlar sunuyor. Garanti Bankası’nda bireysel kredi kampanyalarında faizler % 1,19 oranında başlamakta ve müşterilere de 48 aya kadar vade vermektedir. Garanti Bankası müşterilerine kredi vermek için birebir görüşme ve başvuru şartı da koymuyor. Bankanın ihtiyaç kredisi fırsatlarından faydalanmak isteyen müşteriler kendilerine sunulan Garanti Cep Mobil uygulaması , İnternet Bankacılığı veya Alo Garanti Müşteri Hizmetleri seçeneklerinden faydalanabiliyor, bankadan direkt olarak da başvuruda bulunabiliyor. Garanti Bankası geliştirdiği Garanti Cep Mobil ve İnternet Bankacılığı arayıcılığı ile başvuruda bulunan müşterilerine özel faiz fırsatları da sunuyor ayrıca cep telefonunuz ile yaptığınız başvurularda bankaya gitmeden hesabınıza krediniz tahsil ediliyor.

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankasından alınan ihtiyaç kredisinde faiz oranları %1,19’dan başlıyor ayrıca vade suresi de 3 ile 48 ay arasında da değişiklik gösteriyor. Garanti Bankasından çekilen kredilerin faiz oranları da vade süreleri de tutara göre farklılık göstermekte.

25 bin TL veya 50 bin TL tutarında çekilen kredilerin örnek ödeme planlarını inceleyelim.

25 bin TL 48 Ay vadeli çekilen kredilerde aylık ödeme tutarları 749,51 TL ödeme seçeneği ile faiz oranı da %1,33 olmaktadır. 25 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinde sigorta masrafı örnek olarak 375 TL, kredi tahsis ücreti de 125 lira üzerinden örnek verilir toplam geri ödenecek tutar da 36.101,51 TL’dir.

50 bin TL 48 ay vadeli çekilen kredilerde aylık ödeme tutarı 1446,27 TL ödeme seçeneği ile faiz oranı da 1,19 olmaktadır. 50 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinde sigorta masrafı örnek olarak 750 TL, kredi tahsis ücreti de 250 TL üzerinden örnek verilir toplam geri ödenecek tutar 69.671,21’dir.

Garanti Bankası Bireysel Dijital Kredi Kampanyası

Garanti Bankası’nın Dijital Kredi Kampanyasında Garanti Cep veya Garanti İnternet Aktif Bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi başvurusu yapıldığı andan aynı şekilde internet arayıcılığı ile başvuruyu sorgulayabilmekte kabul olması durumunda aynı süre zarfında tutar hesabınıza aktarılabilmektedir. Ayrıca belirttiğiniz rakam banka tarafından kabul edilmese de hakkınızda yapılan araştırma sonucu kredi notunuz göz önüne alınarak banka tarafından onaylanan tutar da sizlere sunulmaktadır.

25 bin TL 48 ay vadeli çekilen kredilerde, aylık ödeme tutarı 749,51 TL ödeme seçeneği ile faiz oranı ise %1,33 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 125 TL olarak örnek verildiğinde 375 TL sigorta masrafı ile toplam geri ödenecek tutar 36.101, TL’dir.

50 bin TL 48 ay vadeli çekilen kredilerde, aylık ödeme tutarı 1446,27 TL ödeme seçeneği ile faiz oranı ise %1,19 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL olarak örnek verildiğinde 750 TL sigorta masrafı ile toplam geri ödenecek tutar   69.671,21 TL ‘dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.