Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme

21.02.2020
1.184

İNG Ban Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır , İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Nasıl Öğrenilir , İNG Bank Kredi Kartı

İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu

İNG Bank kredi kartı günümüzden en çok kullanılan kredi kartlarının başında gelmektedir. Bir çok özel avantajları sayesinde müşterileri kredi kartlarından gayet memnun olduklarını yorumlarda bildirmektedirler. İNG Bank kedi kartı başvurusu için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz, yada buradan tıklayarak yapabilirsiniz.

İNG Bank Nedir ?

Bankacılık sektörü ile ilgili olanlar yada bankalar ile iyi ilişkiler içerisinde olan tüketiciler bilir, İNG Bank özel sermayeli banka kuruluşlarından bir tanesi. Çok uzun bir süre olmasa da 2008 yılından beri ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Ancak kısa zaman içerisinde de olsa İNG Bank Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar arasında yer almayı başardı.

İNG Bank Nasıl Büyüdü ?

Yaptığı reklamlar, geliştirdiği ve benimsediği sloganlar, genişleyen hizmet alanı İNG Bank’ın tüketiciler tarafından tanınmasına da vesile oldu ve sık tercih edilenler arasında yer aldı. Yaptığı kampanyalar ve attığı adımları müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda seçen İNG Bank, hem ticari alanda hem de bireysel alanda hizmet vererek işini ne kadar ciddiye aldığını da kanıtlamış oldu. Her alanda ileriye dönük bir çalışma yaparken önce müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alan İNG Bank buna bağlı olarak daha fazla kişiye hizmet vermeye ve daha fazla kişi tarafından da tercih edilmeyi hak etti.

İNG BANK KONTROL SİSTEMİ

İNG Bank kredi kartı ürünlerini durağan bir şekilde piyasaya sürmedi. Her zaman bir tık daha ileriye taşıdı ve gerek nakit avans özellikleri ile acil nakit paraya ihtiyacı olan tüketicilerin imdadına yetişti, taksitli alışveriş imkanlarını her zaman geniş tuttu, müşterilerinin vakit kaybı yaşamaması için otomatik fatura ödeme talimatlarını geliştirdi. İNG Bank belirttiğimiz bu özellikleri ING Bank Bonus Kredi kartında bir arada bulunduruyor. Kart başvurusu yaptığınız taktirde ING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme seçeneklerine bir göz atalım.

İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu

Bankaya Gitmeniz Gerekmez

Oturduğumuz yerden yapabileceğimiz işlemler her zaman işimizi daha da kolaylaştırır. Bunlardan bir tanesi de ING Bank müşteri hizmetlerine cep telefonumuzdan ulaşmak. ING Bank müşteri hizmetlerine 0850 222 0 600 numaralı hattan ulaşarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, dilerseniz 9’u tuşlayarak İngilizce olarak karşılaşacağınız menüden tekrar 3’ü tuşlayıp bankacılık ve kredi kartı menüsüne erişebilirsiniz. ING Bank müşteri hizmetlerini aradığınız taktirde öncelikle telefonunuzun, T.C. kimlik numaranızın ve kart kodu-kullanıcı kodu gibi bilgilerinizin sizlerden istenileceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerde karışıklık yaşarsanız unutmayın ki en fazla 2 kez yanlış giriş hakkınız mevcuttur.

Bilgi Güvenliği

Eğer ilk seferde sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girerseniz hemen işlem menüsüne geçişiniz sağlanacaktır. Yanlış haklarınızı doldurduktan sonra da sistem sizi işlem menüsüne atacaktır. 3’de kredi kartı ve bankacılık seçeneği mevcut, eğer bir önceki işlemde sizden istenilen bilgilerden birini doğru bir şekilde girmediyseniz bu noktada tekrar girmeniz gerekecektir. Bu alanda da en fazla 3 defa yanlış yapma seçeneğiniz var. Eğer 3 defa da sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmezseniz ve bankanın müşterisi değilseniz yani bankada bilgileriniz mevcut değilse sistem sizi tanımadığını söyleyecektir. Yaptığınız doğru veya yanlışlar sonucunda müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmış olacaksınız.

İNG Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir ?

ING Bank Kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için deneyebileceğiniz alternatif yöntemlerden bir tanesi de internet bankacılığını kullanmak olacaktır. Bu seçeneği kullananlar için güvenlik sıkıntısı olsa da diğer seçenekteki gibi telefonda uzun zaman kaybetmekten daha iyi olacağı konusunda hemfikiriz. www.ingbank.com.tr adresine girebilir ve orada bulunan kartlar menüsünden kişisel bilgileriniz ile sistemde sonucunuz için sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Ekrana kısa süre içerisinde yaptığınız başvurunun olumlu veya olumsuz sonuçlandığını gösteren bir bilgi gelecektir.

ING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için bir diğer alternatif ise şüphesiz ING Bank şubeleridir. ING Bank şubelerinden bir tanesini ziyaret ederek kredi kartı başvurunuzun sonucu hakkında bilgi almak istediğinizi belirtmeniz dahilinde sizlere konu hakkında yanıt verilecek ve hatta diğer seçeneklerde bulunmayan detaylı bilgi alma şansına da ulaşabileceksiniz. Zaman açısından diğerlerine göre bir hayli zarar ettiriyor ancak net bilgiler almanız ve daha fazla bilgiye ulaşmanız açısından gideceğiniz yola değer gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan İNG İnternet Bankacılığı ve İNG Mobil Bankacılık Bileşenleri başlıklı makalemizde ing internet bankacılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar
  1. şaban yumlu dedi ki:

    adıma kart varmı

    1. admin dedi ki:

      Şaban Bey Bizim Sitemiz Sadece Bilgi Vermek Amaçlıdır, Lütfen Bankanız İle İletişime Geçiniz. Saygılarımda