Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Peşinatsız Senetle Motor Veren Yerler 2020

19.02.2020
1.063

Evkur Senetle Motor

Ev-kur üzerinden senetle alışveriş yapıldığı gibi bulunduğunuz ilin ev-kur şubesine giderek senetle motor alabilirsiniz. Aldığınız motosiklet için özel taksitlere de böldürme şansınız vardır. Önemli olan burada düzenli ödeme yaparak ileriye dönük sıkıntı yaşamamanız dır. Şimdi sizlere bazı illerimizdeki senetle motosiklet veren yerler hakkında açıklama yapacağız.

Senetle Motor Gebze

Gebze’de yaşayan gençlerin en çok google üzerinden yaptıkları aramada senetle motor kelimesine denk geldik ve sizler için bir araştırma yaptık. Gebze ilimizde Ev-kur yada motor satan esnaflarımızın bir kaçı senet ile taksitlendirme yaparak motor vermektedir.

Peşinatsız Senetle Motor 2020

Peşinatsız senetle motosiklet satan yerler aracılığıyla nakit olarak hiçbir peşinat vermeden 24 ay ile 48 ay vadeye kadar sunulan seçeneklerle senet aracılığıyla motosiklet sahibi olunabilir. Peşinatsız ve taksitle motor sahibi olmak için senetle motosiklet satışı yapan bayilerin çok detaylı olarak araştırılması gerekir. Çünkü bazı firmalar, peşinat almadığı ve eşit taksitlerde motor satışını gerçekleştirdiği için motorun gerçek fiyatından çok daha yüksek fiyatlarda satış yapabilmektedir. Var olan fiyattan daha yüksek tutarlı ödemeler yapmamak için firmaların iyice araştırılması; hatta firmalar üzerinden alışveriş yapan kişilerin yorumlarına bakılması önemli olmaktadır.

Peşinatsız ve Senetle Alınabilecek Motosiklet Markaları

Peşinatsız senetle motor alınabilecek başlıca motosiklet markaları; BMW, Yamaha, Honda, Bisan, Kanuni, Mondial ve Hero Karizma olmaktadır. Sayılan markaların pek çok sayıda modeli yine senetle ve peşinatsız satış yapan bayiliklerde oldukça geniş skalada satışa sunulur. Peşinatsız ve taksitle yapılacak alışverişlerde önemli olan alınmak istenen motorun markasına ve modeline karar vermektir. Filtreleme ne kadar detaylı yapılırsa, bayiler üzerinden o kadar uygun fiyata motosiklet bulunabilir. Alışverişlerde peşinat olmadığı için motosikletin gerçek fiyatına belli oranda faiz uygulanır ve faiz uygulanmış fiyat istenilen taksit tutarına bölünerek ödenir.

Mutlu Evim Üzerinden Taksitle Motosiklet Almak İçin

Senetle motor satanlar arasında online olarak güvenilir ve peşinatsız olarak alışveriş yapabileceğiniz bayilerden biri de Mutlu Evim olmaktadır. mutluevim.com.tr adresi üzerinden sadece motosiklet alışverişleri değil; cep telefonu, beyaz eşya ya da ev eşyası da satın alınabilir. Motosiklet kategorisinde ise senetle alınabilecek ürünler, ATV, bisiklet, motosiklet, kaykay, UTV ve de Scooter olmaktadır. Senetler için en çok 24 aya varan vade seçenekleri sunulur. Online alışveriş özelliği bulunan site üzerinden alınan motosiklet ve diğer ürünler kapıya kadar teslim edilmektedir.

Mutlu Evim üzerinden yapılan alışverişlerde ödemeler vade tarihinden itibaren en az 3 gün içinde yapılır. Ödemeler için Mutlu Evim şubeleri, anlaşmalı bankalar tercih edilebilir. Anlaşmalı bankalar üzerinden ödemeler kredi kartıyla da yapılabilir. Gününde ödenmeyen senetler için Mutlu Evim % 5 oranında vade farkı uygulamaktadır.

Senetle Sahibinden.Com Üzerinden Motosiklet Alışverişi

Senetle motor sahibinden.com.tr adresi üzerinden de online alışverişle alınabilir. Senetle motosiklet satışı yapan sahibinden firmalarının başında Point Motor gelmektedir. Point Motor, 9.000 TL ile 20.000 TL aralığında birbirinden farklı motosiklet modellerinin satışını yapmaktadır. Son yıllarda sahibinden.com üzerinde dikkat çeken bir diğer firma ise Acar Motor olmaktadır. Acar Motor’un 4.500 TL ile 25 bin TL aralığında sunduğu motosiklet modelleri senetle satın alabilir. Sahibinden.com üzerinden alışveriş yapılabilecek ve aynı zamanda kendi internet adresleriyle hizmet veren peşinatsız ve senetle satış yapan bir diğer firma da Moto Finans olmaktadır. Motosiklet dünyasının en önemli markalarının bulunduğu firma, 4 bin TL ile 45 bin TL aralığında fiyatlarda satış yapar ve 19 farklı modeli bünyesinde

barındırır. Sahibinden.com haricinde firmayla iletişime geçmek için 0 216 412 10 02 numarası kullanılabilir.

Senetli Alışverişlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vadeli motorsiklet satanlar aracılığıyla senetli alışverişlerde;

* İmzalı boş senet vermemeye,

* Senet üzerindeki bilgilerin aynı kalemle düzenlendiğine,

* Senet tutarının hem yazıyla hem rakamla yazılmasına,

* Senet ödemesinden sonra senedin ön ve arkasının kapatıldığına,

* Senet ödemelerinden sonra ödendi şerhinin düşülmesine,

* Ödenmiş her senedin fotokopisinin ya da bir örneğinin istenmesine,

* Senette bulunan imzaların hem şirkete hem de alışveriş yapan kişiye ait olmasına, dikkat edilmelidir. Bu noktalara dikkat edilerek güvenilir senetli alışverişler yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar’dan Odeabank İle Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar