Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı

23.04.2017
681

Kredi kartı kullanımına ülke olarak çok sıcak baktığımız su geçirmez bir gerçek. Tüketiciler olarak birbirinden farklı imkan tanıyan kredi kartlarını kullanmadan günümüzü geçirmiyoruz. Tüketiciler tarafından istek fazla olunca haliyle arz talep ilişkisi üzerine bankalarda çok farklı kredi kartı kullanımı sağlıyorlar. Birbirinden farklı kredi kartı ürünü sunan bankalar arasında kart kullanırken güçlük çekiyor, hangisinde karar kılacağımızı da şaşırıyoruz. Tüketicilerine kredi kartı olanağı sağlayan bankalardan bir tanesi de Türkiye İş Bankası. Türkiye İş Bankası her alanda olduğu gibi söz konusu durum kredi kartı olunca da tüketicilerini düşünerek çok farklı ürünleri piyasaya sürüyor. Bizlerde bu yazımızda Türkiye İş Bankası tarafından sunulan kredi kartları üzerinde bir inceleme yapacağız. Türkiye İş Bankası kredi kartı fırsatlarını yakından inceleyeceğiz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı

Maxsimum platinum kart

Türkiye İş Bankası Maxsimum platinum kart üzerine bir kredi kartı tanımıyor. Öyle ki sadece ‘’ayrıcalıklı kredi kartı’’ diyerek bir nevi sunduğu ürünü tüketicilere özetliyor. Platinum kart sadece kullanıcılarının yurt içindeki alışverişlerini kolaylaştırmakla kalmıyor yurt dışında da birçok alanda kolaylık sağlıyor. Maksimum platinum kart ile dünyada dilediğiniz her alanda birbirinden farklı imkanlarla harcamalarınızı yapabiliyorsunuz.

Özellikleri

Maximum platinum kart tüm maximum özelliklerini üzerinde barındırmaktadır. Harcama gerçekleştirdiğinizde Maxipuan kazanır, kazandığınız tüm maxipuanları Maximum üye iş yerlerinden rahatça harcayabilirsiniz. Üstelik harcamalarınızda para yerini alır. Alışverişlerinizi taksitli hale getirerek ödemelerinizi de rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Hem yurtiçinde hem yurtdışında alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Yurt dışında yaptığınız harcamalarınızın ödemesini TL hesabı ile yapabilirsiniz.

İş’te Üniversiteli

Türkiye İş Bankası sadece iş güç sahibi kişileri düşünmüyor. Üniversite öğrencilerine sunduğu İş’te Üniversiteli kart ‘’Genç işi’’ kart diyor ve bu alanda da başarısını gözler önüne seriyor.

Kart özellikleri

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan İş’te üniversiteli kredi kartı aynı zamanda Visa kartıdır.

18 yaş ve üzeri kullanıcılar içindir,

Bu karttan faydalanabilmek için tüketicinin üniversite öğrencisi olması gerekir,

Lisans üstü eğitimini gerçekleştiren öğrenciler de faydalanabilir,

Öğrenciler bu kart ile Maximum dünyasının sunduğu bütün avantajlardan faydalanabilir fırsatlardan yararlanarak alışverişlerini keyifle gerçekleştirirken ödeme sıkıntısından kurtulabilirler.

Maxipuan özelliğinden faydalanabilir ve sevilen markalardan taksitli ve indirimli alışverişin keyfini yaşayabilirler.

Sizde üniversite öğrencisi iseniz nüfus cüzdanınız ve öğrenci kimliğiniz ile İş’te Üniversiteli kredi kartı kullanımı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Maximum Gold Kart

Gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizi TL hesabı ile izlemenizi sağlayan alanında ayrıcalıkta sınır tanımayan kredi kartı

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan Gold Kredi Kartlarının her biri aynı zamanda MasterCard’dır.

Kullandığınız kredi kartı Mastercard Gold ise,

Aynı zamanda tüm Maximum özelliklerini içinde barındırmaktadır.

Harcamalarınızda Maxipuan kazanır, kazandığınız MaxiPuanları Maximum üye tüm iş yerlerinden para yerine kullanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde indirimlerden yararlanır, taksit seçenekleri ile ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hem yurt içi hem yurt dışı harcamalarda geçerlidir.

Yurt dışında yaptığınız harcamaların ödemelerini TL olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Premier Kart

Premier kart kullanarak yurtdışında yaptığınız harcamaların kur risklerini hayatınızdan çıkarın!

Aynı zamanda bir Visa kartıdır.

Maximum özelliklerinin tamamını bünyesinde taşır.

Yaptığınız harcamalarda Maxipuan kazanabilir, puanlarınızı Maximum üyesi iş yerlerinden TL yerine kullanabilirsiniz.

Taksit seçeneği ile alışverişlerinizi gönül rahatlığı içinde yapabilirsiniz.

Hem yurtdışında hem yurtiçinde kullanılabilir,

Yurt dışı harcamalarınızın ödemesini TL üzerinden yapabilirsiniz.

Visa Premier-USD: Yurt içinde gerçekleşen harcamalar da TL olarak, yurtdışında gerçekleşen harcamalarda USD olarak ayrı limitler barındırmaktadır.

Visa Premier-EURO: eğer Avrupa Birliğine üye iş yerlerinde kullanılırsa kur riski olmayan tek kredi kartıdır. Türkiye’de gerçekleşen harcamalar için TL, yurtdışında gerçekleşen harcamalar için Euro olmak üzere iki limit üzerine kurulmuştur.

Maximum Kart

Hem alışverişlerde taksit yapma özelliği hem de Maxipuan kazanma özelliğini üzerinde barındırır.

Bu kart ile ülke genelinde 200 Bini aşan Maximum üye iş yerlerinden kolaylıkla taksitli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Her harcamanızda Maxipuan kazanabilir ve bu puanları biriktirerek bazı alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Hem yurt içinde hem yurt dışında VİSA/Master Card ambleminin olduğu her iş yerinde geçerlidir. Sadece yurtiçinde yaptığınız alışverişlerde değil yurt dışı alışverişlerinizde de Maxipuan kazanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız alışverişlerinizi TL ile kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Dilerseniz nakit avans çekebilir ve çektiğiniz nakit avansları 12 ay vade süresi ile ödeyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye İş Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.