G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

15 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

08.06.2018
360

Kişisel ihtiyaçlarınız için hızlıca çözüm alabileceğiniz 15 bin TL kefilsiz kredi birçok banka tarafından müşterilere kolaylıkla verilmektedir. 15 Bin TL kefil istemeden kredi veren banka; Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, DenizBank, Akbank, Finans Bank, TEB Bankası, Odeabank, Şekerbank, VakıfBank ve Garanti Bankası gibi bankalardır. Bu bankalardan kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilir, uygun imkanlar dahilinde kredinizi çekebilirsiniz. Hafta içi ya da hafta sonu, sizin krediye ne zaman ihtiyacınız varsa, çoğu banka online kredi başvuruları ile her an kredi imkanı tanır. Günümüzde kefilsiz ve belgesiz kredi veren çokça banka bulunmaktadır. Kişisel tüm ihtiyaçlar ya da iş yeri sahiplerinin acil ihtiyaçları için 15 bin TL belgesiz kredi başvurusu 10 dk. da başvurabileceğiniz kolaylıktadır. 15 bin TL ihtiyaç kredisi online olarak çok kolay bir şekilde başvurulur.

Garanti Bankası

Acil paraya sıkıştığınızda ”Garanti Bankası kefilsiz kredi” size oldukça avantajlı ödeme koşulları sunabilir. 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı tanıyan Garanti bankası ihtiyaç kredisi, 50 bin TL üzerinde kredilerde %1,14 faiz oranında kredi imkanı tanır. Garanti Bankası kredi başvurusu, 7/24 şekilde Garanti Cep ile ya da Garanti İnternet Şube ile yapılabileceği gibi, size en yakın şubeden de başvurulabilir. Garanti Bankası 15 bin TL kredi için, 1,87 oranında cazip faiz oranı sunan banka 48 ay vadeli ödeme imkanı sunar. Bankanın kendi internet sitesindeki sisteminde yer alan hesaplama eklentisi, Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları göstererek size uygun olanı seçmenize olanak tanır. Garanti Bankası kredi için istenen evraklar arasında nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz gereklidir. Kredi puanları, kredi çekebilmeyi etkileyen ilk unsurdur. Kötü bir kredi puanınız varsa banka size az tutarda bir krediyi bile vermeyi reddedebilir. Eğer ki başvurularınızı banka şubelerinden gerçekleştirirseniz banka çalışanları tarafından, krediler, faizler ve daha bir çok ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bu durum kredi çekimlerinde en sağlıklı olacak harekettir.

Finansbank

35 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunan Finansbank kefilsiz kredi, ihtiyaç kredisidir. Finansbank kredi başvurusu; Cep Şubeden, Çağrı Merkezlerinden ya da İnternet Şubeden gerçekleşebilir. Finansbank’ta kredileri erteleme gibi fırsatlar müşterilere sunulmaktadır. Finansbank 15 bin TL kredi, ilk taksitinizde 3 ay ertelenebilir. 5030’a SMS atılarak hızlıca başvurulabilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 1 ile 36 ay arası vadede sadece %1,51’dir. Finansbank kredi için istenen evraklar ise; kimlik belgesi, gelir belgesi, adres belgesi gibi belgelerdir. Bu belgeleri başvurunuz onaylandıktan sonra bankaya verebilirsiniz. Oldukça uygun faiz oranı ve ödeme koşullarında sunduğu rahatlık ile Finansbank ihtiyaç kredisi tercih edilebilir. Kredinizi çekmeden önce araştırmanızı en düşük faiz oranını sunan, rahat vadeli ve ödeme koşulları uygun bir banka bulduğunuza emin olmalısınız. Bütün bankaları gezmenize gerek kalmadan, evinizden çok rahat bir şekilde internet üzerinden kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank

T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile DenizBank kefilsiz kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. 48 ay vade ile alabileceğiniz DenizBank 15 bin TL kredi faiz oranı sadece %1,84’tür. DenizBank kredi başvurusu İnternet Şubeden evraksız bir şekilde yapılabilir. Ayrıca sadece kimliğiniz ile istediğiniz şubeden de ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz tutarı hızlıca DenizBank ihtiyaç kredisi faiz oranları hesaplama aracı ile hesaplayarak ödeme planınızı yapabilirsiniz. Bazı durumlarda ”DenizBank kredi için istenen evraklar”, ek belgeler ve hatta kefil durumu olabilir. Çekeceğiniz kredi miktarı ne olursa olsun, mutlaka kredi faiz oranlarını, vadeleri, aylık ödeme planlarını her bankada mümkün olduğu kadar ayrıntılı bir biçimde araştırmasını yapın. Bu oldukça önem teşkil eden bir durumdur. Sizin aylık gelirinize en uygun ödeme planını çıkarmanız, ödeme sıkıntısı yaşamanızı en aza indirecek tedbirdir. Krediler bankalar için bazı durumlarda kolayca ve hızlıca verilebilecek imkanlardır fakat ödeme sıkıntısı yaşarsanız bankalar ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu da kredi puanınızı etkiler.

TEB Bankası

İhtiyaç kredisi yani TEB Bankası kefilsiz kredi, bütün ihtiyaçlarınızda yanınızda. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz TEB Bankası kredi başvurusu, bankanın sizden talep ettiği belgeler ile dilediğiniz şubeden yapılabilir. Piyasadaki faiz iniş çıkışlarından TEB Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları etkilemez. Sizin krediyi aldığınız faiz oranı vade süresince hep stabil kalır. Faiz oranı %1,80 olan TEB Bankası 15 bin TL kredi, 36 aya kadar vadeler ile ödenebilir. TEB Bankası kredi için istenen evraklar; nüfus cüzdanınız ya da ehliyet fotokopiniz, gelir belgeniz ya da maaş bordronuz, işletme sahibi kişilerin 3 yıllık bilançosu, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi gereklidir. İşiniz ya da kişisel ihtiyacınız, evlilik, okul, beyaz eşya ihtiyacı gibi durumlarda kullanılabileceğiniz ihtiyaç kredileri nakit sıkıntınızı çözerek size uygun ödeme koşulları sağlamaktadır.

Türkiye İş Bankası

Bütün nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için Türkiye İş Bankası kefilsiz kredi kolaylıkla başvurulabilir. Şubeden, internet sitesinden, İnternet Şubeden, İş Cep’ten, SMS ile, Bankamatikten veya Telefon Şubesinden Türkiye İş Bankası kredi başvurusu yapılabilmektedir. Cep telefonunuzdan NAKİT yazarak, T.C. kimlik numaranız, kredi tutarı ve aylık gelir aralarda boşluk bırakarak 4402’ye SMS olarak göndererek Türkiye İş Bankası 15 bin TL kredi başvurusu yapılabilir. Başvurunuzu hangi yolla yaparsanız yapın mutlaka çok hızlı bir şekilde cep telefonunuza onaylanma ya da red mesajı alırsınız. Türkiye İş Bankası kredi için istenen evraklar; başvuru formunuz, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi ya da fotokopisi, gelir durumunu gösteren bir belgedir. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları vadeye göre değişse de %1,99’dur.

Odeabank

48 aya varan vade seçenekleri ile Odeabank kefilsiz kredi, nakit sıkıntınızı çözüme kavuşturabilir. Odeabank’ın İnternet Şubesinden ya da Odeabank Mobil Şubeden Odeabank kredi başvurusu yapılabilir. Sadece nüfus cüzdanınız, Odeabank kredi için istenen evraklar olmaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları miktara göre değişim gösterse de %1,99 oranındadır. Odeabank 15 bin TL kredi 48 ayda kolay ödeme koşulları ile ödenebilir. Tüm olumlu ya da olumsuz cevaplar SMS şeklinde hızlıca başvuran kişinin telefonuna kısa mesaj olarak iletilmektedir. Acil ihtiyaç kredileri cevapları 10 dk gibi bir sürede cevap alırken, daha yüksek tutardaki farklı kredi türlerinin olumlu ya da olumsuz cevabı 2 günü bulabilir. Bankalar için hızlı geri dönüş sağlamak itibarlı bir durumdur bu yüzden bütün bankalar cevaplarını ellerinden elen en hızlı şekilde müşteriye aktarır.

Akbank

Kişiye özel ödeme planı sunan Akbank kefilsiz kredi, uygun ödeme koşulları ile bilinir. Kişisel ya da iş için acil nakit sıkıntısı Akbank 15 bin TL kredi ile %1,84 oranındaki faizi ile tercih edilebilir. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, sitede yer alan bir hesaplama aracı ile hesaplanarak, size en uygun ödeme koşulu çıkartılabilir. Web siteden, cep telefonunuzdan ya da dilediğiniz şubeden ”Akbank kredi başvurusu” yapılabilir. Kimlik belgesi, adres bilgisi ve gelir belgesi Akbank kredi için istenen evraklar olmaktadır. Bankaların sunduğu tüm kredi imkanları aslında yine bankaların kazanç sağlaması içindir. Bankalar verdikleri tüm kredilerde faiz kazancı sağlar. Onlarca kredi çeşiti ve kredi kampanyalarının hepsi müşteri memnuniyeti kazanmak içindir. Tüm kredi çeşitleri, her bankada değişen faiz oranları, vadeler ve çekilen tutarla farklılık göstermektedir.

ING Bank

Nakit ihtiyaçlar için kolay başvuru ve hızlı sonuç alabileceğiniz ING Bank kefilsiz kredi, aldığınız krediyi 3 ay sonra ödemeye başlamak gibi imkanlar tanır. Şimdi ihtiyacınız olan parayı rahatça ödeyebileceğiniz ING Bank 15 bin TL kredi, sizi oldukça rahat ettirecektir. ING Bank kredi için istenen evraklar; nüfus cüzdanınız, pasaportunuz ya da sürücü belgenizdir. Çalışan biriyseniz son aya ait bit maaş bordrosu ya da firmanın imzaladığı bir maaş yazısı ile müracaat etmelisiniz. Özel sektörde çalışansanız da SGK dökümü istenmektedir. İNG Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları 15 bin TL için %1,49 faiz oranındadır. Bankanın kendi internet sitesinden ING Bank kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bankalar uygun kredi imkanları sunarak müşterileri kendine çekmek ister. Müşterilerin sürekliliğini sağlamak bankaların tüm bankaların öncelikli gayesidir. Banka hizmetleri ve bu imkanları yeni müşteriler kazanmak için en iyi şekilde yapar. Kişilerin nakitte rahatlık çekmelerine olanak sağlayan pek çok kredi çeşiti vardır.

VakıfBank

Taksitli ihtiyaç kredisi olan VakıfBank kefilsiz kredi; kişisel ihtiyaçlar, düğün masrafları, tatil masrafları gibi nakit ihtiyaçından doğan sıkıntıları çözen bir kredidir. 48 ay vade imkanı 3 aylık dönemlerde veya değişen taksitlerle ödeme fırsatları sunar. Bu kredi kişilere teminat karşılığında verilmektedi. Banka kişiye mutlaka Hayat Sigortası yaptırır. VakıfBank kredi için istenen evraklar da; nüfus cüzdanı veya sürücü belgesidir. Hangi kredi türünü seçtiğinize bağlı olarak banka sizden ek belge talep edebilir. Vakıfbank 15 bin TL kredi faiz oranı %1,75’tir. İnternet sitesinden kolayca gerçekleştirilebilen VakıfBank kredi başvurusu, çekilen tutara göre değişen VakıfBank ihtiyaç kredisi faiz oranları vardır. Kredi başvurularınız kredi notunuza göre onay alır, kredi notu düşük birine kredi verilmeyebilir. Yani bankalar her başvuruyu onaylamamaktadır. Kişi bankanın istediği koşulları sağlamıyorsa kredi onaylanmayabilir. Banka dönüşleri, olumlu ya da olumsuz olduğunu SMS ile kişiye çok hızlı bir şekilde aktarır.

Şekerbank

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ”Şekerbank kefilsiz kredi”, aslında ihtiyaç kredisidir. SMS ile ya da Müşteri Hizmetleriyle Şekerbank kredi başvurusu yapılabilir. İnternetten yaptığınız tüm kredi başvurusu sonuçları SMS ile cep telefonunuza gönderilmektedir. Şekerbank kredi için istenen evraklar; kimlik fotokopisi, ödenmiş bir adet fatura, gelir belgesi, maaş bordrosu veya iş yerinden imzalı bir gelir yazısı, eğer varsa ek gelirleriniz ve tüm varlıklarınız. Ek belgeler ya da kefil isteme hakkı bankanın sahip olduğu bir haktır. Şekerbank 15 bin TL kredi 48 ayda rahatça ödeme koşulları sağlanarak ödenir. 37 ay ile 48 ay arası faiz oranları %1,96 olan kredinin Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranları vadelere göre değişim göstermektedir. Nakit ihtiyacı çekmeye gerek kalmayan uygun ödeme koşulları ve rahat vade fırsatları ile Şekerbank kredi için doğru bir banka olabilir. 1000 TL ile 50000 TL’ye kadar kredi verilebilir. İster hafta içi ister hafta sonu sadece bir SMS ile kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuz 7/24 T.C. kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile yapılabilir. Hem internet hem mobil, hem de telefon bankacılığı ile kolayca başvurular gerçekleştirilebilir.

Bir önceki yazımız olan 5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.