Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

12.09.2017
554

Bankalardan kredi veya kredi kartı ürünü kullanan tüketicilerin de iyi bildiği gibi bankalar kendilerine gelen talepleri değerlendirirken öncelikle maaş bordrosuna veya gelir belgesine bakmaktadırlar. Daha önceki yıllarda istenilen ve şart koşulan belgeler arasında yer gelir belgeleri için durum biraz daha değişti. Bankalar katı şartları yavaş yavaş bir kenara bırakmaya başladı. Son zamanlarda bankalar tarafından yapılan kampanyalar yakından incelendiğinde, maaş bordrosu ve gelir belgesi taleplerinin görülmemesi dikkat çekti.

Yazımızın başlığından da anlayabileceğiniz gibi artık gelir belgesi talep etmeyen bankalardan bir tanesi de Akbank.

25 Bin TL’ye kadar Kredi Çıkabiliyor

Yazımızın devamında Akbank’tan gelir belgesiz kredinizi 25 bin TL’ye varan tutarlarla çekebileceğinizi belirtelim. Vade süresi ise diğer ihtiyaç kredilerinden farksız değil. Yani 48 aya varan vade seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Akbank gelir belgesiz kredilerde faiz oranı olarak 1.45 oranında bir uygulama getirmiş durumda. Şimdi sizlere bu kredi seçeneğinden hangi kanallar arayıcılığı ile faydalanabileceğinizden bahsedelim…

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Yolları

Günümüzde teknolojinin de fazlasıyla ilerlemiş olmasından ötürü çok farklı alternatifler karşımıza çıkıyor. Başvuru yollarını sıraladığımızda karşımıza ilk olarak Akbank şubeleri, İnternet Bankacılığı, Akbank Direkt Mobil, Akbank telefon bankacılığı, SMS ile kredi başvurusu ve son olarak Akbank’ın resmi internet siteleri görülüyor.

Akbank Müşteri Hizmetleri

Gelir Belgesi olmadan kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüketicilerin deneyebileceği yöntemlerin başında Akbank Müşteri Hizmetleri geliyor. Akbank Müşteri Hizmetleri 444 25 25 numaralarından hizmet vermektedir. Bu numarayı arayıp ilgili menünün ardından müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Kredi isteğiniz en kısa sürede değerlendirilmeye alınacak ve size geri dönüş sağlanacaktır.

Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz

SMS yolu ile Akbank’tan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile yapılan başvurulara Akbank kısa sürede geri dönüş yapmaktadır.

Akbank Şubeleri

Bilinen en eski yöntemdir banka işlemlerini şubelerden gerçekleştirmek. Artık alternatifler farklı olsa da bazı tüketiciler işlemlerini bu şekilde yapmaya devam etmektedir. Bu yöntemi kullanan tüketicilerimizin kendilerine en yakın Akbank şubesine giderek sıra aldıktan sonra ilgili görevliye gelir belgesiz kredi çekmek istediğiniz belirtmesi yeterli olacaktır. Hakkınızda yapılan durum değerlendirmesinin ardından sonuç sizlere en kısa sürede bildirilecektir.

Akbank İnternet Sitesi

www.akbank.com.tr adresi Akbank’ın resmi İnternet sitesidir. Önce bireysel ardından krediler ve son olarak kredi başvurusu adımlarını takip ederek gelir belgesiz kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfalarca Sözleşme İmzalamaya Son

Online kredi işlemleri sayesinde sayfalarca kredi sözleşmesi imzalama derdinden de bir seferde kurtulacaksınız. İnternet kanalı ile yaptığınız kredi başvurularında vereceğiniz tek bir onay ile kredi sözleşmeniz imzalanmış olacaktır. Bu durum en çok acil nakit paraya ihtiyaç duyan tüketicilerin işine yarayacak gibi görünüyor.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Örnek Ödeme Planı

Akbank’tan maaş bordrosuz 20 bin TL kredi çekeceğinizi düşündüğümüzde karşımıza ne gibi bir ödeme planı çıkacak şimdi ona bakalım.

Uygulanacak faiz oranını 1,45 olarak baz aldığımızda aylık taksitler ;

24 ay vade de 1.065 TL,

36 ay vade de 752 TL,

48 ay vade de 618 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? Akbank Kredi başlıklı makalemizde akbank kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.