Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Akbank Müşteri Hizmetleri (Direk Bağlanma) 2020

18.02.2020
413

Akbank bankalar arasında en çok tercih edilen banka olma unvanına sahiptir. Müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde büyük ilgi görmektedir. Bankada yapacağınız bütün işlemlerinizi şubeye gitmeden Akbank müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu yazımızda sizlere Akbank iletişim hatlarını ele alarak direk bağlanma işlemini nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Akbank müşteri temsilcinizin 2 adet iletişim numarası bulmaktadır (444 25 25 – 0850 222 25 25) İsterseniz 444 lü numarayı çevirerek isterseniz 0850 ile başlayan numarayı çevirerek ten müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bağlantı sonunda sesli yanıt komutu ile istediğiniz işlemi söyleyerek işlemleri hızlandıra biliyorsunuz.  Örneğin : kredi kartı borç bilgilerim diyebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri ile yapacağınız bir çok işlemi mobil bankacılık üzerin dende kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bankaların müşteri hizmetlerine bağlanmak bir hayli zor bir işlemdir, şimdi sizlere Akbank temsilcinize direk bağlanma işlemini anlatacağım. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız ile yapmanız gereken 444 25 25 çevirerek yada 0850 ile başlayan numarayı çevirerek menüye bağlanmanız olacaktır. Karşınıza çıkan menüde 4(dört) tuşuna basarak bir üst menüye daha sonra ise 2(iki) tuşuna basarak diğer bir başka menüye geçeceğiz, son olarak ise 0(sıfır) tuşlayarak Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanmış olacağız.

Akbank Müşteri Hizmetleri Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

Akbank Müşteri Hizmetleri Temsilcileri 7/24 Hizmet Sağlayan Bir Kuruluştur. Resim tatiller ve hafta sonlarında dahil olmak üzere gece gündüz demeden müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri temsilcinizin yaklaşık ortama cevap verme süresi 5 dakikadır, siz direk beklemeden bağlanmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz direk bağlanma tuşları ile hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Akbank İletişim Formu

Müşteri temsilcisi haricinde Akbank resmi web sitesi üzerinden iletişim formu aracı ile görüşlerinizi, şikayetlerini, önerilerinizi kolaylıkla yazılı olarak genel merkeze gönderebilirsiniz. Ortalama cevap gelme süresi ise 1 hafta olarak ön görülmüştür. Akbank müşteri hizmetleri iletişim formunu hemen aşağıda paylaşıyorum

  1.  Akbank İletişim Formu

Form üzerinde yazan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde size geri dönüş esnasında sorun yaşabilirsiniz.

Akbank Faks Numarası

Akbank faks numarası ile neler yapabiliriz diyorsanız evrak üzerinde yazışmalarınızda ve iş başvuruları konusunda faks numarası genellikle tercih edilmektedir. Eğer bulunduğunuz ilin Akbank şubesine faks çekecek iseniz lütfen iletişim numarasından faks bilgilerini isteyiniz. Örnek vermek gerekirse Yozgat, Sivas, Erzurum şubelerinin faks numarası bizim vermiş olduğumuz numaradan farklı olacaktır.

  • Genel Merkez Faks Numarası : 0 212  269 73 83

Akbank E-posta (MAİL) Adresileri

Akbank üzerinden yapacağınız resmi yazışmaları genellikle e-posta üzerinden yapmaktadır. Vereceğimiz e-posta adresini Akbank resmi web sitesinden güncelliğini lütfen kontrol ediniz. yada Akbank müşteri hizmetlerini arayarak hangi işlem için e-posta adresini istediğinizi söyleyiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Bu son yıllarda sık sık duyduğumuz bir konu haline geldi. Bankaların müşteri temsilcisine bağlanmak bir haylı zordur, hatta saatlerce bekleyebilirsiniz. Bu beklemede müşterilerinin canını sıkmaya başlamıştır. Akbank çok yoğun bir banka olduğu için talepleri hızlı bir şekilde karşılayamıyor. Durum böyle olunca da müşteriler telefonu açmadıkları hakkında şikayetçi durumdadırlar. Akbank iletişim kısmından şikayetlerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kısa süre zarfında müşteri temsilcisi şikayetinizi dikkate alarak size konu ile ilgili dönüş sağlayacaktır.

Akbank Direkt Nedir?

Mobil bankacılık uyguluması ile yaptığımız işlemlere Akbank direkt denmektedir. Müşteri temsilcisinin yanı sıra bir çok işlemi Akbank direkt uygulamasını mobil telefonunuza indirerek kolaylıkla yapabilirsiniz. https://www.akbank.com/tr-tr/Akbank-Direkt/Sayfalar/Akbank-Direkt-Internet-Bireysel.aspx buraya tıklayarak direk şifre alma bölümünden giriş yapabilirsiniz, ister mobil cihazınızdan ister bilgisayarınızdan kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? Akbank Kredi başlıklı makalemizde akbank kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.