Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Akbank SMS Kredi 4425

19.02.2017
676

Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

Akbank’ın 4425 SMS Kredi uygulaması tüketicilerin işini bir hayli kolaylaştırıyor. Akbank’ın sunduğu SMS uygulaması ile hayatınız hangi alanı için kredi tahsis etmek istiyorsanız bireysel ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve bankanın tekliflerinden faydalanabiliyorsunuz. Akbank’ın SMS Kredi Başvurusunu uygulamakta çok kolay. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzdan mesaj kısmına KREDİ yazarak 4425’e yollamanız yeterli. Kredi çekmek için bildiğiniz üzere kredi notunuzun iyi olması gerekiyor. Eğer daha önce gerek Akbank ile gerek diğer bankalar ile bir sorun yaşamadıysanız krediniz büyük ihtimalle onaylanıyor. Akbank 2015 yılından bu yana bünyesine yenilikler katmaya devam ediyor, eğer SMS krediniz onay aldıysa bankada bulunan dosyalarınızda da bir eksiklik yoksa onaylanan krediniz hemen hesabınıza geçiriliyor.

Akbank SMS Kredi 4425

Akbank SMS kredi kampanyası

Axess SMS Para şimdi tamamen ÜCRETSİZ!

Akbank axess ile hiçbir ücret ödemeden 500 TL tutarındaki SMS paranızı aynı gün çekebiliyor ve cazip faiz oranları ile 3 taksitle ödeyebiliyorsunuz. SMS para kampanyasından faydalanmak için ‘’PARA’’ yazarak ve boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesini 3155’e göndermeniz yeterli. SMS paranızı isterseniz 9 ay taksit ile de alabiliyorsunuz. Ücretsiz bir şekilde 9 taksitle SMS para kampanyasından faydalanmak isterseniz de PARA9 yazarak kartınızın son 6 rakamı ile çekmek istediğiniz kredi miktarını 3155’e göndermeniz yeterli.

AYRINTILI BİLGİ

SMS para uygulamasında bir ücret talep edilmemekte.

SMS Para uygulamasının aylık net faiz oranı %2,02’dir.

Vade boşlukları ve işlem tutarlarının tamamı için bütün masraflar dahil yıllık maliyet oranı %29,09, aylık ise %2,42’dir.

Eğer SMS para kampanyası 3 taksitle çekilecek ise sadece 500 TL , 9 taksitli ise 200-15.000 TL talep edilir.

Kampanyaya katılım araştırılması yapıldıktan sonra talep edilen miktar aynı gün içerisinde tüketicinin hesabına aktarılır.

SMS Para başvurunuzu yaptıktan sonra telefonunuza gelen onay mesajına KABUL yazarak 3155’e göndermeniz gerekir, bu mesajdan sonra yaptığınız başvuru değerlendirilir. Eğer işleminiz 9 taksitli ise KABUL9 yazarak onaylamanız gerekir.

Yaptığınız SMS para başvurusu 24 saat içerisinde geçerlidir. Eğer talebiniz 24 saati geçtiyse tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Yaptığınız kredi başvurusu onaylandıysa hesabınıza geçtikten hemen sonra hesabınızdan şubeye giderek veya Neo kartınız ile ATM’den çekebilirsiniz.

Hesabınıza geçirilen SMS parayı kart hesap özetinizde ‘’Taksitli Avans Tutarı olacak’’ görünecektir.

İlk defa yaptığınız SMS para başvurunuzu onaylamanızın üzerinden 15 dakika geçmeden yeni başvuruyu onaylayamazsınız.

SMS para kampanyasından eğer kartınız blokede veya gecikmede ise faydalanamazsınız. Kampanyadan kartı açık olan ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun müşteriler faydalanabilir.

Eğer telefon numaranız bankada kayıtlı ise kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Ticari kartlar veya ek kartlar ile kampanyadan faydalanamazsınız.

Axess exi26 kartlarından kullanabileceğiniz nakit avans limiti uygun olanlar SMS Paradan faydalanabilir.

SMS para işlemlerinden vazgeçme süresiniz 14 gündür. Vazgeçtiğiniz taktirde anapara ve işlem tarihinden anaparanın bankaya geri ödendiği süreye kadar geçen zamanda gerçekleşen faiz, vergi veya fon vazgeçme haberinin verildiği tarihten sonra en geç 30 gün sonra bankaya geri ödenmesi gerekmektedir. Eğer gerekli ödemeyi yapmazsınız krediden vazgeçmiş sayılmazsınız. Tüketicinin vazgeçme hakkını nasıl kullanabileceği ile ilgili detaylar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan düzenlemelerle alakalıdır. İşlem ettirmek istiyorsanız Akbank Telefon şubesi ile veya Akbank şubeleri ile irtibata geçilmesi gerekir.

SMS para uygulamasında borcunuzun tamamını bir anda ödeyebilir veya zamanı gelmemiş taksit ödemesinde bulunabilirsiniz. Erken ödemelerde, yapılan ödemeye göre ve gün sayısına göre faiz maliyette indirime gidilir. Erken ödeme yapacak olan tüketicinin Bankaya telefon ile veya birebir görüşme ile erken ödeme yapacağına dair bilgi verir.

Kampanyaya katılım için operatör farkı gözetilmez. Turkcell kullanan tüketiciler 0.65 TL, Vodafone aboneleri 0.65 TL, Avea aboneleri de 0.60 (KDV ve ÖİV) dahil ücretlendirilir. Operatörler tarafından ücrette gösterilen değişiklik yansıtma hakkını gizli tutmaktadır.

İşlem hakkında yapılan hesaplamalar işlem günü ile taksitin denk geldiği hesap özetinin son ödeme günü arasında 30 gün olduğu gözetilerek yapılır. İşlem yapılan gün ile hesabın yapıldığı gerçek ödeme tutarıyla bizim verdiğimiz bilgiler farklılık gösterebilir.

08.10.2013 tarihinde yayınlanmış olan Banka ve Kredi Kartları Yönetmeliğinin 22. Maddesi, 6. Fırkasındaki değişim bir yıl içerisinde eğer 3 kez dönem borcunun asgarisinin altında ödeme yaparsanız kredi kartınız dönem borcunun tamamı ödenene kadar nakit çekme işlemlerine kapatılır.

Akbank T.A.Ş. tarafından kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı bitirme hakkı saklı tutulur.

Bir Önceki Yazımızda Akbank Başvurum Nerede Adlı Makeleyi Okumanızı Tavsiye Ederiz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.