Garanti

Bonus Flaş Kredi Kartı Limit Arttırma

BONUS FLAŞ

Garanti Bankası kredi kartı hizmetinde yeni bir dönem başlattı. Garanti Bankası Türkiye’de ilk defa tüketicilerin kart bilgilerini, ödemelerini ve kendisine özel kampanyaları tek bir noktada topladı.

Bonus Flaş Kredi Kartı Limit Arttırma

Tüketiciler kendileri için hazırlanan uygulamada BonusFlaş kartlarıyla ilgili ekstre bilgilerini, kendilerine özel sunulan kampanyaları, borçlarını, borç ödeme zamanlarını tek bir noktada bir araya getirerek hızlı, güvenilir ve çabucak kontrol edilebilir bir platform oluşturdu. BonusFlaş’a giriş yapmakta oldukça kolay bir işlem. BonusFlaş’a giriş gerçekleştirmek için sadece TCKN ve parola yeterli. Bu bilgileri girerek tek bir hamle ile Garanti Bankası tarafından sunulan kampanyalardan haberdar olabilir, katılabilir, borç ödeyebilir, kartınızla ilgili bilmek istediğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz. Parolanızı oluşturmak içinde iki seçenek sunulmuş durumda. İsterseniz parolanızı BonusFlaş’tan kart şifrenizi kullanarak oluşturabilir isterseniz de zaten var olan Garanti İnternet yada Garanti Cep şubesi parolanız ile girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama ile gerçekleştirdiğiniz harcamalar için artı taksit talep edebilir, limit artışı başvurusunda bulunabilir, ekstrenizi atlayarak bütçenizi bir ay rahatlatabilir yada günlük işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Katıldığınız kampanyaların devamını da bu uygulama sayesinde gözlemleyebilirsiniz. Kampanyalar için kaç defa daha harcama yapmanız gerektiğini, güncel olarak kaç harcama gerçekleştirdiğinizi de görebilirsiniz. Yeni bir kart kullanmaya başladıysanız da şifre işlemlerinizi bu platform üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Şifre işlemleri için ‘’Yeni kart şifresi al’’ butonu sayesinde kısa bir işlem sonucunda kartınızın yeni şifresini belirlemiş olursunuz.

BonusFlaş kullanarak hatırlatmalardan faydalanabiliyor ve hiçbir ödemenizi atlamıyorsunuz. Gelen bildirimler, tekliflerle de alışverişlerinize ve kart akıbetinize yön vermiş oluyorsunuz.

LİMİT ARTIŞ

Limit artış başvuruları için Garanti Bankası birbirinden farklı alternatifleri müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bunlardan bir tanesi SMS ile limit artış talebi.

  • SMS ile limit artış talebini kullanmak istiyorsanız, Garanti Bankası’nda var olan telefon numarası ile sırayla öncelikle ARTIR, İSTENİLEN LİMİTİ, KARTINIZIN SN 6 HANESİNİ, AYLIK NET GELİRİNİZİ birer boşluk bırakarak büyük harflerle eğer yurt içinde iseniz 3340’a eğer yurtdışından talebinizi bildiriyorsanız 0532 752 33 40’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Durumu bir örnekle açıklarsak: ÖRNEK: ARTIR 3000 3530105000.
  • Garanti İnternet arayıcılığı ile limit artış talebinde bulunmak istiyorsanız kredi kartları adımı üzerinden Limit artış talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Limit artış talebinizi paramatikler yardımı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Limit artış işleminiz için paramatikleri kullanıyorsanız asıl kart ile işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Asıl kartı ile birlikte paramatiklerden ‘’LİMİT İŞLEMLERİ’’ seçeneği ile işlem yapmanız mümkün.

  • Garanti Bankası’nın kendinize en yakın şubesine giderek de limit artış isteminizi bildirebilirsiniz.
  • bonusFlaş uygulaması yardımıyla da talepte bulunulabilir.

Hangi kanal arayıcılığı ile işleminizi bildirdiğiniz önemli değildir. İşleminizin sırası bankaya yöneltilen limit artış işlemlerinde sıraya konulur. Ve sizlere sıra geldiğinde dönüş ekstrenize yansıtılır. Ekstreye yansımasını beklemeden haberdar olmak istiyorum diyorsanız 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilirsiniz.

Düzenli Limit Artış Talebi

Limit artışı için her zaman istekte bulunmak yerine banka benim için düzenli olarak kartımda limit artışı gerçekleştirsin istiyorsanız paramatikler yardımı ile veya Garanti İnternet’i kullanarak isteğinizi bankaya bildirebilirsiniz. Paramatiklerde ‘’LİMİT İŞLEMLERİ’’ seçeneği ile düzenli limit artış talebinde bulunulabilir. Garanti Cep’i kullanarak limit artış talebinde bulunmak da banka tarafından sunulan ayrı bir seçenektir.

Kredi kartlarını ilk kullanmaya başladığımız zamanlarda banka tarafından sunulan limit veya bizlerin dilediği limit düşük olabilir ve zamanla ihtiyaçlarımız için yetersiz bir hal alabilir. Daha sonra kredi kartlarımızın limitlerinde artış talebinde bulunma gereğinde bulunabiliriz. Bu yazımızda sizlere Garanti Bankası’nda kullanılan kredi kartlarının limitlerinde artışın nasıl sağlanacağı, hangi kanallar sayesinde işlemlerin bankaya bildirileceği hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirdik.

Bir önceki yazımız olan Garanti Kredi Kartı Yapılandırma başlıklı makalemizde Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Detayları ve Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma ve Borç Taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı