Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren 5 Banka Önerisi

19.02.2017
318

Banka kredileri artık nakit paraya sıkışan tüketicilerin başvurduğu ilk yollardan biri haline geldi. Bizde nakit ihtiyacı duyarak bankalara başvurmayı düşünen tüketiciler için en uygun ihtiyaç kredisi veren 5 banka önerisinde bulunacağız. Bizim bankalar ve kredi kampanyaları hakkında verdiğimiz bilgiler değişkenlik gösterebilmekte olup sizlerin karar verdiğiniz bankalar ile birebir iletişime geçerek tekrar bilgi almanız daha doğru olacaktır.

En uygun ihtiyaç kredisi sunan bankalar

Bankalar her gün değişen ve gelişen teknolojiye ayak uyduruyor. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışan bankalar da internet sayesinde hizmeti müşterilerinin ayağına götürüyor ve istedikleri yerden kolaylıkla imkanlardan faydalanabilmelerini sağlıyor. İnternetin hem banka için hem de tüketiciler için sağladığı imkanlar saymakla bitmez. Kredi çekme ihtiyacı duyan tüketiciler ilk iş olarak internetten en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi arıyor. Daha sonra da bankanın sunduğu seçenekler arasından kendisine uygun olanı tespit ederek başvuruda bulunuyor. Bizde ihtiyaç kredisi çekmeye karar veren müşterilerimize seçenekler sunmak adına önerilerde bulunacağız. İşte en uygun ihtiyaç kredisi veren 5 banka teklifi.

en uygun ihtiyac kredisi

TEB CepteTEB İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomik Bankası CepteTEB adı ile sunduğu ihtiyaç kredisine % 1,30 oranında faiz uyguluyor. Masrafsız olarak çekilen bu kredi de banka size vade olarak 36 ay sunuyor. Siz kredi başvurusunda bulunduktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi tarafından aranmakta ve sizin için uygun olan bir zamanda ve yerde gelinerek kredi hazırlığınız başlatılır.

Halkbank Sıcacık Kış Kredisi

Halkbank size hem cebinize dost bir kredi seçeneği ile geliyor. Halkbank Sıcacık Kış Kredisi’nde faiz oranı % 1,29 olarak hesaplanıyor ve geri ödeme planınız 36 aya kadar uzatılabiliyor. Bu kredi paketinin en alt limiti 500 TL iken en üst sınırı da 50 bin TL’dir. Ayrıca çektiğiniz krediye en az 3 ay taksit yapabiliyorsunuz. Toplam kredi paketi masrafınız da 55 TL.

İşbankası Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

İşbankası tarafından kamu çalışanlarına özel sunulan bu kredi teklifinde %1,33 faiz oranı uygulanmakta ve vade süresi 36 aya kadar çıkarılabilmektedir. Bu bankadan kredi çekmeye karar veren kamu çalışanları minimum 10 bin TL maksimum ise 50 bin TL nakit alabiliyor. Ayrıca sadece kamu çalışanları değil bu fırsattan maaşını İşbankası’ndan çeken müşterilerde faydalanabiliyor. Bu paketin toplam masrafı da 55 TL’dir.

ING Bank’ın Ertelemeli Kredisi

İhtiyaç kredisi veren bankalar arasında en karlı teklifi sunanlardan biri ING Bank’tır. ING Bank verdiği ihtiyaç kredisinde hem 36 aya kadar vade süresi tanımakta hem de ilk üç ayda erteleme seçeneği sunmaktadır. ING Bank’ın ertelemeli kredisinde minimum kredi limiti 4 bin TL maksimum limit olarak da 100 bin TL belirlenmiştir. Ayrıca faiz oranı da %1,39’dur.

Ziraat Bankası’nın BİZ Ürün Paketi Tüketici Kredisi

Ziraat bankası %1,34 oranında faiz oranıyla bütün tüketicilerin kullanabileceği bir ihtiyaç kredisi teklifi sunuyor. Bu bankadan kredi alt limiti 500 TL iken üst sınırı da 30 bin TL olmakta ayrıca 3-36 ay arası vade sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan En Düşük Faizle Kredi İşinize Yarayacak 10 Tavsiye başlıklı makalemizde En Düşük Faizle ve En Düşük Faizle Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.