Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

İng Pegasus Plus Kartı

11.04.2017
546

İNG PAGASUS PLUS KART ön bilgi

Bir kart düşünün aynı zaman içerisinde hem bonus hem de uçuş puan kazandırıyor. Kulağa hoş geldiği kadar imkansızda geliyor farkındayız ancak ING Bank Pegasus plus kart ile tüketicilerine bu şansı tatma fırsatı sağlıyor. İNG Bank’tan Pegasus plus kart kullanarak hem uçuş puan hem de bonus kazanabiliyorsunuz. Ayrıca bu iki harika özelliğe aynı anda kavuşurken yıllık aidat ücreti de ödemiyorsunuz. Oldukça dikkat çekici bir kart sunan İNG Bank’ın bu ürünü üzerinde biraz daha duralım ve neler var neler biraz inceleyelim. Bu yazımızda ING Bank Pegasus plus kartın özelliklerinden bahsederek size bu kart hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Herkesin işi farklı, iş alanları da. Belki sürekli tanıtım için ülke ülke şehir şehir gezmeniz dolaşmanız gerekiyor. Uçmak kulağa hoş gelse de uçakla gerçekleşen seyahatlerin ücreti malum el yakıyor, sürekli yer değiştiren vatandaşlara da uçak masrafları bir yerden sonra epeyce yük oluyordur. O zaman şimdi gelin uçak yolculuklarına eskisine oranla daha az ücret ödeyebileceğiniz hatta bazı zamanlarda hiç ödemeyeceğiniz bir fırsatı yakından inceleyelim. Sözü yeteri kadar uzattıktan sonra şimdi kart hakkında bilgi verelim…

İng Pegasus Plus Kartı

İNG BANK PEGASUS PLUS Kart özellikleri nelerdir?

ING Bank tarafından sunulan bu karton birbirinden eşsiz özellikleri mevcut. Pegasus plus kart ile gerçekleştirdiğiniz uçuş harcamalarınızda %0,5 uçuşpuan kazanma, Pegasus havayollarından gerçekleştirdiğiniz harcamalarda ayrıca artı %2 uçuşpuan kazanıyorsunuz. Ayrıca bunlara ek olarak Pegasus plus üyelik avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz. Yine bir başka artı olarak ing bonus fırsatlarından faydalanıyorsunuz. Ayrıca bu imkanlar mevcutken kart aidatı da ödemiyorsunuz. Saydığımız bütün özellikler sürekli havada olan tüketiciler için efsane fırsatlar. Aylık veya yıllık kart ücretinin alınmaması demek hem 100-1500 TL’nin cebinizden çıkmaması hem de bonus özelliklerinden faydalanabilmeniz demek. 1 uçuşpuan karşılığı 1 TL’dir. Ayrıca Pegasus ’tan ne alırsanız alın ister mal ister hizmet uçuşpuanları kullanabilirsiniz. 5 uçuşpuanı geçen tüm uçuşpuanlarınızı indirim olarak kullanabilirsiniz. Bir ekstre süresi içerisinde gerçekleşen limit üzeri harcamalar artı uçuş puan kazandırmaz. Tüketicinin bir ay içerisinde kazanabileceği en fazla uçuş puan kart limitinin %0,05’i kadar olmaktadır.

İNG Pegasus Plus kart başvuru

Siz de ING Pegasus Plus kart başvurusu yaparak uçarken kazanmak istiyorsanız başvuru gerçekleştirme kanalları oldukça basit ve hızlı. Dilerseniz hemen bir ING Bank şubesine başvuru yapabilir dilerseniz de oturduğunuz yerden SMS hizmeti ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İNG Pegasus Plus Kart başvurunuzu SMS ile gerçekleştirmek istiyorsanız mesaja T.C. kimlik numaranız ile başlamalı ardından hangi kredi kartı için başvuruda bulunmak istiyorsanız onu yazmalı ve 2205’e SMS göndermelisiniz. Kartınızı bu yolu deneyerek almayı seçerseniz hiçbir şekilde zahmete girmez hatta sadece kapınıza kurye ile gelen kredi kartınızı teslim almak için ayağa kalkarsınız. ING Bank sizi hiç yormadan kartınızı ayağınıza kadar gönderir.

ING ve Pegasus arasında yapılan iş birliği ile ortaya çıkan İNG Plus Kart’ın amacı hava yolu kullanımına daha çok rağbet sağlamak, ucuz, keyifli ve fırsatlarla dolu bir yolculuk yaratmaktır.

Sizde havayolu kullanımını oldukça sık tercih ediyorsanız ING Pegasus plus kart sahibi olmak için daha fazla zaman kaybetmemeli, hemen alışverişlerinizde hem uçuşpuan kazanma hem de Pegasus ile uçuş gerçekleştirerek uçuşpuanları iki katına katlama şansını ertelememelisiniz.

ING Bank’ın bu kart için tabuları yıktığını kart aidatı almadığını bir kez daha belirtelim. Kart sahibi olarak hem birbirinden farklı kampanyalardan faydalanır hem de uçarken kazanma hatta bazen bedava uçma keyfini aylık ödeme gerçekleştirmeden yapmanın keyfini çıkarırsınız.

Bir önceki yazımız olan ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.