Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Kartsız İşlem Yapabileceğiniz Bankacılık Uygulamaları

01.12.2016
481

Bankacılık hizmetlerinden bazılarını banka kartı olmadan mobil uygulamalar veya ATM aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile bankaların mobil uygulamalarına gelişmiş özellikler tanımlanmıştır. Bankadan bankaya değişkenlik gösteren kartsız işlem özelliğinden yararlanmanız mümkündür.

Güvenli ve hızlı bir hizmet sunan bu uygulamalar ile gönlünüzce para akışı ve alışveriş keyfinin tadını çıkarırsınız. Bankaların sunduğu mobil uygulamaları sizin için derledik.

BKM Express Uygulaması İle Kartsız İşlem Kolaylığı

BKM Express uygulaması mobil veya internet uygulaması olarak kullanılabilen bir ödeme sistemidir. BKM Express uygulamasını ile anlaşmalı iş yerlerinden internet alışverişi yaparken kullanırsınız. BKM Express ile internet alışverişiniz sırasında kredi kartı bilginizi paylaşmadan son derece güvenli alışveriş yapmanız sağlanır.

BKM Express uygulamasına üye olup alışveriş yaptığınız kredi kartlarını tanımlarsanız. Alışveriş yaptığınız sırada BKM Express ile ödeme seçeneğini tercih edersiniz. Site sizi BKM Express’in üye girişi bölümüne getirir. Üye girişinin ardından daha önceden tanımladığınız kredi kartlarınızdan birini seçersiniz. Bu esnada BKM Express tarafından sistemdeki telefonunuza şifre gelir ve bu şifreyi ilgili alana girerek ödeme işleminizi rahatlıkla tamamlarsınız.

BKM Express ile kredi kartınıza ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde internet alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Böylece kartınızla ilgili başınıza gelebilecek sahtecilik veya bilgi hırsızlığı gibi durumları engellemiş olursunuz. Ayrıca bankalar ve alışveriş siteleri ile BKM Express arasında yapılan kampanyalardan faydalanarak alışverişlerinizde indirim kazanma şansı yakalamanız mümkündür.

bkm-express-nedir

ParaMara İle Siz de Teknolojiye Merhaba Deyin

İng Bank tarafından sağlanan mobil bir uygulama olan ParaMara uygulaması ile birçok işleminizi 7/24 hiçbir ücret ödemeden parmak hızında gerçekleştirilir. Öncelikle TC kimlik numarası, cep telefonu ve bazı önemli bilgilerle tanımlamanızı yapmalısınız. Sahip olduğunuz İng Bank kartlarınız otomatik görünür tek yapmanız gereken kartlarınızı cep telefonunuza gelen şifreyle onaylamanız yeterlidir. Uygulama sayesinde kolayca cep telefonunuza veya arkadaşlarınıza para gönderebilir, size gönderilen paraları ATM aracılığı ile çekebilirsiniz. Temassız kart özelliği ile banka kartsız işlem yapmanın rahatına ereceksiniz. Telefonunuzu okuttuğunuzda otomatik olarak ödeme yapabilirsiniz. İng bank müşterisi olmadan da ParaMara uygulaması ile cep telefonunuza gönderilen parayı İng Bank ATM aracılığı ile çekip kullanabilirsiniz. Ya da Arkadaşlarınızın cep telefonuna para gönderebilirsiniz.

FastPay ile Cüzdanınız Telefonunuzda Kalsın

Denizbank alt yapısı ile oluşturulmuş fastPay uygulaması birçok kolaylığı beraberinde getirmektedir. FastPay uygulaması ile Denizbank müşterisi olmanıza gerek kalmadan cep telefonunuzu bir cüzdan olarak kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulamayı cep telefonunuza indirerek kredi kartlarınızı tanımlamalısınız. Tanımlama işleminden sonra 7/24 saat boyunca arkadaşlarınızın telefonlarına para gönderebilir ve size gelen paraları ATM aracılığı ile çekebilirsiniz. Farklı bankaların hesaplarına da fastPay uygulaması ile EFT yapabilirsiniz. Anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alışverişleri uygulama ile hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Denizbank hesabınız bulunmuyorsa fastPay uygulamasına paranızı ATM aracılığı ile yüklersiniz ya da başka banka hesabınızdan para gönderebilirsiniz.

paramara-ile-kazanmak

Banka Mobil Uygulamaları İle Bankanız Cebinizde

Kartsız hangi işlemler yapılabilir? sorusu yavaş yavaş tarihe karışmak üzeredir. Hemen hemen bütün bankaların kendi müşterilerine özel sunduğu bir hizmet olan mobil bankacılık hizmetleri ile kartınıza ihtiyaç duymadan havale, EFT, TL yükleme, şans oyunu ödemeleri, para çekme, fatura yatırma, kredi kart ödemeleri, harcama izleme, online kredi başvurusu, yatırım hizmetleri gibi pek çok hizmeti ücretsiz ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Mobil uygulama için banka kartınızı alırken tanımladığınız cep telefonu numaranız aracılığı ile uygulamayı indirin ve telefonunuza gelen şifreyle işlemleri onaylamanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Otomatik Ödeme Talimatı Nedir ? Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir ? başlıklı makalemizde Ödeme talimatı nedir, otomatik ödeme ve Otomatik ödeme talimatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.