Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Peşinatsız Taksitle Araba Satan Yerler 2019

06.11.2018
577

Peşinatsız taksitle araba almak, sanıldığı kadar zor olmayan ama  galeriden alınacaksa güven gerektiren bir yöntemdir. Her insan araç sahibi olmak ister ama maddi yetersizlikler bazen engel olabilir. Fakat hayalinizdeki araca sahip olmak imkânsız değildir. Peşinatı olmayanlar, banka kredi notu düşük olup bankadan yardım alamayanlar bu yöntemle kolaylıkla araba alabilirler. Hayalinizdeki arabayı bankaya gidip kredi çekmeden peşinatsız vadeli otomobil satan güvenilir galerilerden almanız mümkündür.

Peşinatsız Senetle Araba Satın Almak

Nakit paraya sahip olmadan hiç peşinatsız senetle araba alabilirsiniz. Birçok galerinin bu tarz satış planlaması vardır. Peşinatsız araba almak istiyorum diyorsanız:

  • Senetle araba satışı yapan güvenilir galerilere ulaşabilirsiniz. Güvenilirliğini sorgulamak için ise yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.

Tabi senetle alım yapacağınız galerinin kendince şartları olabilir. Bunlar iyi araştırmalı, karşılaştırma yapmalısınız.

Senetle Otomobil Satan Yerler

Peşinatsız taksitle araba veren galeriler İzmir ve diğer illerde rahatlıkla bulunur. Ancak senetle peşinatsız almaya kararlıysanız piyasanın biraz daha üstünde fiyat ödersiniz. Galericilerin senetle araba satmanın temel amacı budur. Böylelikle kar ederler. Her ne kadar sizin için olumsuz olsa da senetle araba almaya karar verdiyseniz bu durumu bir kenara bırakarak size sunulan avantajları değerlendirmelisiniz. Galerinin şartlarına göre elden taksitinizin ödeme planını 48 aya kadar ayarlayabilirsiniz.

Senetle Ağır Vasıta Araç Satan Yerler

Senet aracılığıyla otobüs, motor, kamyon sahibi olabilirsiniz. Ağır vasıtaların senetle satışı galeriler ve internet aracılığı ile satış yapan kişilerden yapılır. Senetle araç almak istediğiniz kişi veya galeriyle karşılıklı görüşerek güven testinden geçirebilirsiniz. Bu yöntemle araç almadan önce iyi düşünülmeli, iyi araştırılmalıdır.

Senetle Araba Satışı Yapan Firmalar

Peşinatı olmayan ya da taşıt kredisine başvurup olumsuz yanıt alan vatandaşlarımız bazı firmalar ile anlaşarak sıfır araba alma hayallerine kavuşabilirler. Bu firmalardan sadece sıfır değil ikinci el otomobil de satın alabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Kimler Araç Satın Alabilir

Çoğu insanın hayalidir hayalindeki arabaya kavuşmak. Bazen bir takım maddiyatsızlıklar araba sahibi olmanıza engel olur. Fakat hayallerinize kavuşmak imkânsız değildir.

  • Araba almak için yeterli peşinatınız yoksa
  • Bankadan çekeceğiniz kredi yüksek faizli geliyorsa
  • Bankalar size taşıt kredisi vermiyorsa

Bu durumlara sahip olup Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyorsanız, senetle araba satışı yapan güvenilir ve büyük galerilerden, araç firmalarından araç alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Peşinatsız, taksitle ve senetle otomobil satan yerler:

  • Sıfır ve ikinci el araba satışı yapan internet siteleri
  • Senetle otomobil satışı yapan güvenilir galeriler
  • Elden taksitle araç satan firmalar

Peşinatsız taksitle senet kullanarak araç almak kolay olduğu kadar riskli noktaları da vardır. Senet imzalayıp alacağınız araçları:

  • Güvenilir ve isim yapmış firma ve galerilerden
  • Yüz yüze görüştüğünüz, güven testinden geçirdiğiniz kişilerden

Yapmalısınız.

Sıfır Faizli Araç Satın Almak 2018

Sıfır faizli araç alımı için firmaların avantajlı paketlerinden yararlanabilir veya indirim sezonlarını takip edebilirsiniz. Yılsonları ve yılın ilk ayları sezonluk indirimlerin en çok olduğu dönemlerdir. Araç alım işlemlerinizi bu aylarda yaparak daha karlı alışveriş yapabilirsiniz. Asgari 15 Bin – azami 30 Bin Türk Lirası değerindeki araçlara sahip olabilirsiniz. Ödeme planını maaşınıza göre yapabilir, 48 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz. Satış yapan firma ya da galerilerin şartlarına göre ödemeyi 6 ay veya 2 yıl erteleme imkânınız da bulunur. Daha detaylı bilgi için senetle satış yapan kişi, galeri veya firmalara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Peşinatsız İkinci El Araba Veren Yerler (GÜNCEL) 2021 başlıklı makalemizde Galeriden Senetle İkinci El Araba, İkinci el taksitli araba satışı ve Peşinatsız taksitle araba veren galeriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.