Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2021 Güncel

15.03.2020
1.172

QNB Finansbank günlük para çekme limiti 2021 yılı için de 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Banka, müşterilerinin 7 – 24 nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmesi için ATM’leri üzerinden 1.500 TL’lik para çekme limiti koymuştur. 1.500 TL’lik günlük para çekme limiti, müşteri tanımlarına bağlı olarak farklı tutarlarda da uygulanabilmektedir. ATM aracılığıyla 1.500 TL üzerinde nakit çekilmek istendiğinde, işlem ücreti ödenir. Bu ücretle birlikte, bir günlük para çekme limiti kadar daha para çekilebilir.

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limitinin Arttırma

QNB Finansbank günlük para çekme limitini arttırma talebi için bankanın telefon bankacılığı hizmeti ya da şubeleri kullanılmalıdır. Banka yetkilileri, müşteriyle kurulan finansal ilişkilere bakarak günlük para çekme limitinin arttırılmasını sağlar. 1.500 TL olan günlük para çekme limitini yeni tutarı, müşterinin isteği ve bankanın müşterisine verebileceği ortak değerde belirlenir.

QNB Finansbank ATM’lerinde Yapılabilen Kartsız İşlemler

QNB Finansbank ATM’leri, para yatırma özelliğine sahiptir. Bu özellik de kullanılarak, bankanın ATM’leri üzerinden 7 – 24 yapılabilecek işlemler;

  • Kişi, kendi hesabına ya da başkasının QNB Finansbank hesabına para yatırma,
  • Kredi kartı borcu ödeme,
  • Başka bir bankanın hesap ya da IBAN numarasına para yatırma,
  • Başka bir bankaya ait kredi kartı borcunu ödeme,
  • Bireysel kredi taksitlerinin ödenmesi,
  • Şans oyunu ödemelerinin yapılması,
  • Fatura ve kurum ödemeleri ile ÖSYM ödemelerinin yapılması,
  • Kişilerin banka ya da kredi kartı yanlarında olması dahi, QNB Finansbank para çekme referans numarasıyla para çekebilme,
  • Yine kare kod uygulamasıyla ATM’ye giriş yapma ya da para transferi yapma, şeklindedir.
  • Daha fazla detaylı bilgi için https://www.bankacilar.net/qnb-finansbank-kartsiz-para-cekme/ buraya tıklayınız.

QNB Finansbank Para Yatırma İşlemleri

QNB Finansbank aracılığıyla ATM’ler üzerinden kartlı ve kartsız olarak para yatırma işlemi yapılabilir. QNB Finansbank bankamatiklerinde para yatırma limiti kartlı işlemler için en az 5 TL, en fazla da 19 bin TL olarak belirlenmiştir. Banka ATM’leri üzerinden günün her saatinde, kartlı ya da kartsız yapılabilmektedir. QNB Finansbank kartsız para yatırma ücretini ise en az 5 TL, en fazla da 19.900 olarak belirtmektedir. ATM’ler üzerinden 19.900 TL’lik üst limite denk gelen Dolar ve Euro yatırımları da yapılabilir. Dolar ya da Euro bazında kartsız işlem yaparak para yatırmak isteyen kişiler, bu özelliğe sahip ATM’leri kullanarak işlem yapabilirler. Her ATM, Euro ya da Dolar kabul etmemektedir.

QNB Finansbank Para Aktarma İşlemleri

Finansbank günlük para çekme limiti

QNB Finansbank ile para aktarma işlemleri havale, EFT ve swift şeklinde yapılabilmektedir. Para aktarma işlemleri; banka şubelerinden, internet ve telefon bankacılığıyla, mobil uygulaması kullanılarak, ATM’leri aracılığıyla, enpara.com üzerinden, enpara.com çözüm merkezi aracılığıyla, enpara.com mobil uygulaması kullanılarak ve ATM’lerden kartsız olarak yapılabilir. Bu yöntemler kullanılarak yapılan para aktarma işlemi için banka belirli bir ücret tahsil eder. En uygun ücretlendirme, tüm işlemler için bankanın internet bankacılığı hizmeti ile mobil uygulaması olmaktadır. Fiyatlandırma ise şu şekilde gerçekleşir:

QNB Finansbank EFT: QNB Finansbank günlük EFT limiti dahilinde, kişilerin kendi hesaplarından bir başka banka hesabına yapacakları para aktarma işlemleri için internet bankacılığında 4.9 TL, mobil uygulamada ise 4.5 TL hesap işletim ücreti alınır.

QNB Finansbank Havale: QNB Finansbank günlük havale limiti dahilinde, hesaptan hesaba ya da hesaptan isme yapılacak havaleler için internet bankacılığında 2.25 TL, mobil uygulaması üzerinden ise 2 TL tutarında ücret tahsil edilir.

QNB Finansbank Swift: internet bankacılığı kullanılarak yurt dışına yapılan para transferi için para birimine göre en fazla 65 TL’lik bir ücret alınır.

Finansbank günlük para çekme limiti

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.