Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Vatan Bilgisayar (Computer) Telefon Kredisi – Fibabanka’da

21.02.2020
556

Vatan Bilgisayar Kredisi Nedir?

Bankalar arasında rekabet sürerken Fibabanka yapmış olduğu anlaşma ile bir adım öne geçti gibi görünüyor. Vatan bilgisayar (Computer) üzerinden alacağınız teknoloji ürünlerinde Fibabanka taksitlendirme yaparak kredi imkanı sunuyor. 3 ay 6 ay 12 ay gibi faizsiz taksitlendirme yapabilmektedir. Bu kampanyada en çok tercih edilen vatan bilgisayar telefon kredisi ön plana çıkmaktadır. 12 ay taksitlendirme yapabilmeniz için 3500 TL sınır aşımına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bilgisayar ve tablet alımlarında 6 aya kadar taksitlendirme imkanınız bulunmaktadır. Cep telefonu alımlarınızda ise 3,500 TL sınırı geçmemek şartı ile 12 ay taksit yaptırabilirsiniz. Bu kampanya için hemen başvuru yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki maddeleri tek tek yerine getiriniz.

  • Telefonunuz SMS Kısmına VATAN Boşluk TC Kimlik Numaranızı Yazıp 3422’ye Gönderiniz.
  • SMS Yolladıktan Hemen Sonra Onay Mesajı Alırsanız Krediniz Onaylandı Anlamına Gelir ve İstediğiniz İldeki Vatan Bilgisayara(Computer) Giderek Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • Yaşayabileceğiniz Sorunlar İçin İse Lütfen Fibabanka Müşteri Hizmetleri(444 88 88) İle İletişime Geçiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Şartları Nelerdir?

Vatan bilgisayar kredisi için kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Yani bankaların kırmızı çizgi dedikleri yere düşmüş iseniz olumsuz bir nakit alacaksınızdır. Kredi kartı borcunuzun 3 ay boyunca ödenmemesi, kredi borçlarınızın düzensiz ödenmesi gibi durumlar kredi notunuzu etkilediği için olumsuz bir SMS almanız kaçınılmazdır.

  1. 18 Yaşını Doldurmuş Olması Gerekmektedir.
  2. Daha Önce Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi Kullanmamış Olması Gerekmektedir.
  3. Kredi Notunuz Düşük Olmaması Gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen 3 maddeyi yerine getiriyorsanız sizde vatan bilgisayar üzerinden kredi kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Sadece SMS ile başvuru yoktur, bulunduğunuz ile bağlı vatan bilgisayar şubesine giderek kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

vatan computer

Vatan Bilgisayar Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Vatan Computer üzerinden yaptığınız taksitli alışverişleri İnternet bankacılığı üzerinden ve mobil bankacılık üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Diğer bir başka yöntem ise EFT yolu ile İBAN numaramıza atabilirsiniz, IBAN numarası almak için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz. Aynı zamanda vatan bilgisayar mağazalarına giderekten kasadan hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Teknolojinin ilerlemesi üzerine günümüzde en çok satış yapılan teknolojik aletlerin başında cep telefonu gelmektedir, hal böyle olunca firmalar ve bankalar kampanyalar başlatmaya başladı. Bunlardan bir tanesine vatan bilgisayar, fibabanka ile anlaşması doğrultusunda yapmış olduğu cep telefonu kampanyaları ile ilgi odağı olmayı başarmış görünüyor, en fazla 12 aya kadar taksit yapma imkanı bulunan bu kampanyada 3,500 TL’de üst sınır bulunmaktadır. Yani 4000 TL değerindeki bir cep telefonu için geçerli bir kampanya değildir. Vatan bilgisayar telefon kredisi için yapmanız gereken işlemleri üst bölümlerimizde detaylı olarak anlattık.

KAYNAK : https://www.bankacilar.net/vatan-bilgisayar-telefon-kredi/

Bir önceki yazımız olan Peşinatsız İkinci El Araba Veren Yerler (GÜNCEL) 2021 başlıklı makalemizde Galeriden Senetle İkinci El Araba, İkinci el taksitli araba satışı ve Peşinatsız taksitle araba veren galeriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.