G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Akbank Kredi Notu Öğrenme

22.03.2017
307

Akbank Direkt Mobil ile Findeks Kredi Notunu Öğren

Bankalardan kredi çekmek, kredi kartı kullanmak gibi işlemler gerçekleştiren veya gerçekleştirmek isteyen her tüketici Findeks Kredi notunun iyi olması gerektiğini bilir. Kredi notu, bankaların ortak bir şekilde bir araya getirdiği finansal değerler sonucu belirlenir. Yıllık kredi notu bilgileriniz, risk raporunuz Findeks.com ’dan 8 TL’lik bir ücret karşılığında veriliyor. Findeks.com ‘da ilk bilgilendirme ücretsiz yapılıyor. Artık sadece Findeks ‘in sayfası üzerinden değil bankaların resmi sayfalarından kredi notu bilgilerine ulaşmak mümkün. Akbank’ta bu uygulamayı tüketicilerine sunan bankalardan bir tanesi. Akbank kredi notu sorgulamasını, Direkt uygulaması ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Her tüketici işi düştüğünde, maddi açıdan zarara girdiğinde, kısaca nakit paraya ihtiyaç duyduğumuz anlarda hemen bankaya koşarız. Ancak bankaya giderken birbirinden farklı sorularda sormadan edemiyoruz, çünkü bankalar bize ne kadar olanak sağlarla planlarımız da o yönde değişecek. Kredi kartı almak isteyen tüketiciler ne kadar kredi kartı limitleri olduğunu, kredi çekmek isteyen tüketiciler ise ne kadar kredi limitlerinin olduğunu merak eder. İnsanlık hali herkes bir şeyleri unutabiliyor, bankalara olan borçları bile. Kredi alırken ödenmemiş, gecikmiş durumda olan borçlarda bankaların tutumunu bir hayli etkiliyor. Bu işlemlerin tek adresi Findeks Kredi notu. Findeks kredi notu ile tüketiciler ödenmemiş borçları var mı? Borçlarında gecikme yaşanmış mı? Bankalardan kredi almak için notu yeterli mi? Gibi bütün soruların cevaplarını tek adreste bulabiliyor.

Sizlerde bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmak istiyor ancak kredi notunuzu bilmiyorsanız adresiniz Akbank Direkt Mobil! Telefonunuza Akbank Direkt Mobil uygulamasını kolayca indirebilir, kredi notunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil

ile ne kadar kredi limitinizin olduğunu, acil bir nakit ihtiyacı ile karşılaştığınızda ne kadar kredi desteği alabileceğinizi ayrıca kredi notunuz düşük ise hangi yolları izleyerek yükseltebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Findeks Kredi Notunuzu öğrenmek istiyorsanız;

Akbank Direkt Mobil uygulamasını cihazınıza indirin,

Uygulamayı açarak Başvuru ve Nakit ihtiyaçları başlıklı menüye tıklayın,

Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım kısmında menüdeki Risk Raporu (KKB) seçeneğine tıkladıktan sonra, Findeks kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank Mobil İhtiyaç Kredisi

Akbank Direkt Mobil ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler sadece kredi notu uygulaması ile sınırlı değil. Eğer nakit ihtiyacınız varsa ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Akbank, Akbank Direkt Mobil’e özel kredi faiz oranlarında avantaj saplıyor ayrıca uygun ödeme seçenekleri ile birlikte.

Eğer aklınızda ihtiyaç kredisi çekmek gibi bir düşünce varsa deneyebileceğiniz en kolay yöntem yine Akbank Direkt Mobil uygulamasıdır. Uygulama ile kendinize ne kadar kredi çıkacağını anında öğrenebilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde kolayca kredinizi sağlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil uygulaması ile,

Bankadan ne miktarda kredi kullanabileceğinizi öğrenebilir,

Kredinize anında onay alabilir,

Kredi tutarınızı 1 gün içinde hesabınızda görebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil Uygulamasını kullanarak hızlı kredi menüsü seçeneğinden onayınızı alarak sonrasında paranızın hemen hesabınıza eklenmesini sağlayabilir ve rahatça kullanabilirsiniz.

Findeks Kredi Notunuzu Öğrenin

Akbank Kredi Notu Öğrenme

Akbank Direkt Mobil Uygulaması sayesinde bankaların şahsınıza ne kadar kredi olanağı tanıyacağını, eğer kredi notunuz istediğiniz düzeyde değilse nasıl yükseltebileceğinizi ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler,

Cihazınıza Akbank Direkt Mobil’i indirin,

Başvuru ve Nakit İhtiyaçları kısmına girin,

Menüde bulunan Findeks kredi notu seçeneğine tıklayın, Findeks Kredi notunuzu hemen öğrenin.

Bir Önceki Makalemizde Akbank Faizsiz Kredi İsimli Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.

Bir önceki yazımız olan Akbank EFT (Havale) Saatleri FAST Yöntemi İle Para Gönderme başlıklı makalemizde akbank eft saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.