Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Halkbank Paraf ile SHELL KAMPANYASI

08.03.2017
577

Halkbank Paraf ile SHELL İSTASYONLARINDA 4 kere 100tl’ye 50 TL hediye: kampanya için son gün 31 mart

Halkbank kendi markası olan Paraf Kart ile hizmette sınır tanımıyor. Son zamanlarda Paraf kart Shell kampanyasında akaryakıt alanlara paraf para hediyesinde bulunuyor. Bizler bu yazımızda sizlere Halkbank Paraf ile Shell istasyonlarında geçerli olan 4 defa 100 TL’lik alışverişlere 50 TL hediyesinden bahsedelim.

50 TL Paraf Para

Paraf üyesi olan herkes Shell benzin istasyonlarından 14 Şubat-31 mart arasında yaptığı 100 TL veya üzerinde 4 defa alışveriş yapması durumunda 50 TL paraf para alıyor. Ancak kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması ve farklı günlerde yapılması gerekmekte.

Kayıt Olmak İçin 3404 ‘e SMS Gönderin

Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin cep telefonlarından Shell yazarak bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini ekleyerek 3404’e göndermeniz yeterli. Örnek; ‘’SHELL 123456’’

Puan Ne Zaman Yüklenecek?

Paraf Shell kampanyası ile kazanılan puanlar, kazanım hakkı oluşmasından hemen ertesi gün Paraf karta yüklenmektedir. Kampanyada 4’üncü 100 TL’lik akaryakıt yada LPG alışverişinde verilen slipte kazanıldığı veya kazanılmadığı hakkında bilgi verilecektir. Ayrıca tüketicinin sistemde var olan telefon numarasına da bilgi mesajı gönderilmektedir.

Son Kullanım Tarihi 14 Nisan !

Paraf kredi kartınıza yüklenecek olan 50 TL’yi 14 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. 50 TL sadece Parafa üye olan Shell Benzinliklerinde akaryakıt veya LPG alımında kullanılabilmektedir. Her müşterinin kampanyaya bir kez katılma hakkı vardır. Ayrıca TL’lerin son kullanma tarihi 15 Nisan 2017’dir. Bu tarihe kadar kullanılmazsa kartlardan çekilecek ve kullanılmayacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Söz konusu alışverişleri kampanyaya SMS ile katılım gerçekleştirmeden yaparsanız harcamalarınız geçerli sayılmayacak ve hesaba dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya sadece Vodafone, Avea ve Turkcell hatlarında katılım sağlanmaktadır. Kampanyaya katılımın yapıldığı telefon numarası bankada var olan telefon numarası olmalıdır. Gönderilen mesajlar karşılığında bir ücret talep edilmemektedir.

Harcamaların yapıldığı kredi kartı ile POS cihazının Paraf POS’u olması şarttır.

Paraf’a üye olmayan SHELL istasyonları bulunmaktadır. Kampanya sadece Paraf ile anlaşma yapan, üye olan SHELL istasyonlarında geçerlidir. Paraf ile anlaşması bulunan SHELL istasyonlarını görmek için; https://www.parafcard.com.tr/Program_Ortaklari linkine bakabilirsiniz.

Paraf Kampanya

SHELL istasyonunda aynı günde 100 TL ve üzeri farklı akaryakıt ve LPG harcaması yapılırsa sadece ilk harcama kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Bütün alışverişlerin geçerli sayılması için farklı günlerde yapılması gerekir.

Paraf kart seçeneklerinden, Parafly ve Paraf Kart kampanya dahilindedir. Bunlar dışında; ek kart, Halk Kart, Business kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahil olmamaktadır. Paraf paranın kullanıldığı alışverişlerde kampanya dışında kalmaktadır.

Kampanyaya katılım için 18 yaş sınırı vardır.

Halk Bankası’nın kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkı vardır. Tüm haklar saklıdır.

Bir önceki yazımız olan KuveytTürk Sağlam Kredi Kartı Özellikleri Ve Başvuru Şekilleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.